Zincirlikuyu telefon tamiri firması olarak telefonlarda oluşabilecek tüm arızalara yönelik hizmet vermekteyiz. Her türlü telefon arızasını onardığımız gibi ikinci el ve sıfır telefon satışı da yapmaktayız. Telefonunuz arıza yaptığında, ikinci el telefon alım satım işlemlerinizde bize gelin, yardımcı olalım.

İçindekiler

Telefon Tamirinde Hızlı Çözümler

Bozulan her telefon için mutlaka özel bir ilgi göstererek hizmet veriyoruz. Bize getirmiş olduğunuz telefonu uzman çalışanlarımız incelemekte ve arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespiti için hiçbir ücret ödemezsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız arıza tespitini yaptıktan sonra size olabilecek durumları ve yapılması gerekenleri, ödeyeceğiniz ücreti anlatırlar. Eğer kabul ederseniz her şeyi kabul ettiğinize dair bir imza atarsınız ve bundan sonra telefonunuz emin ellerde. Zincirlikuyu telefon tamiri firması olarak oluşan arızaya yönelik gerekli ekipmanlarımız ile telefonunuza yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Pislik dolan yerleri özel temizleme çubukları ve bezleri ile temizliyor, değiştirilmesi gereken parçaları değiştiriyoruz. Telefonunuzdaki değiştirilecek parçaları değiştirirken kesinlikle sahte parça kullanamıyoruz. Takmış olduğumuz tüm parçalar %100 orijinaldir. Bizler her ne kadar telefonların yedek parçalarını firmamızda bulundursak da bazen bilinmedik markaların parçaları elimizde olmuyor ve bu durumda şehir dışından veya yurt dışından yedek parça getirtiyoruz. Böyle bir durumda uzun sürecek işlemlerde sizleri mağdur etmemek için geçici telefon vererek idare etmenizi sağlıyoruz.

Telefon Neden Bozulur?

Telefon, mekanik parçalardan oluşur ve bu nedenle her an bozulabilir. Suya düşebilir, yere düşebilir, ekranı kırılabilir, ekran kartı yanabilir, kamerası bozulabilir, hoparlör arıza yapabilir, tuş takımları basmayabilir, donma yapabilir, ana kart yanabilir. Bu arızalar en sık karşılaştığımız sorunlardır. Ancak her birine yönelik çözüm bulabiliyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bozulan telefonunuzu firmamıza getirmek. Zincirlikuyu telefon tamiri firması olarak uzman ekibimiz ile size her daim hizmet etmeye hazırız. Ana kart yanması nadir görülen ve çözümü çok zor olan bir arızadır. Ana kart yandığı zaman ana kartı değiştirmekten başka çözüm yolu yoktur. Her türlü telefon tamirinde insanlara destek veriyoruz. Hızlı, güvenilir ve garantili telefon tamiri hizmetlerimiz ile cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Ümraniye Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.