Xiaomi Redmi 8A Ekran Değişimi için sizlerler tekrar karşılaştık. Cep telefonu ekran değişimi ve ön cam değişiminde en çok tercih edilen servis olmaktan gurur duyuyoruz. Redmi 8A ekran kırıldıysa telefonun iç ekran görüntüsünde bozulma mürekkep akması ,lekeler mevcutsa veya dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekmektedir. En uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sağlıyoruz.

Xioami Ekran değişimleri tecrübe ve bilgi gerektirir. Yanlış yapılan işlemlerde geriye dönüş olmayabilir. Ve buda cihazınızın bir çok yerden sorun vermesine başlaması demektir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Daha önce yüzlerce Xioami Redmi Ekran değişimi yaptık.

Redmi 8A Ekran değişimi fiyatı ne kadar?

Xioami ekran değişimi fiyatlarında döviz ve stok durumu önemli etkendir. Fiyatlar kendi ithalatımız veya servisten tedarik, piyasadan tedarik gibi etkenlerden dolayı değişim gösterebilmektedir. Bu yüzden sizin için en mükemmel ve en uygun fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.

NOT: Eğer iç ekranınızda görüntü varsa ve dokunmatik sorunsuz çalışıyorsa, sadece ön cam kırıldıysa Xioami Redmi 8A kırık ön cam değişimi de yapılabilmektedir. OLED ve AMOLED ekran teknolojilerini ve yeni sistem ekran yapılarını çok iyi biliyoruz. Bu ekran türlerinin tamamının cam değişimini yapabilecek makineler ve kimyasallar elimizde mevcuttur.

Xioami Redmi 8A kırık ön cam değişimi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon : 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55Bir önceki yazımız olan Xiaomi Redmi 8A Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde #redmi 8a cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Samsung S10 Plus Arka Cam Kapak Değişimi