Xiaomi Redmi 6 Ekran Değişimi için sizlerler tekrar karşılaştık. Cep telefonu ekran değişimi ve ön cam değişiminde en çok tercih edilen servis olmaktan gurur duyuyoruz. Redmi 6 ekran kırıldıysa telefonun iç ekran görüntüsünde bozulma mürekkep akması ,lekeler mevcutsa veya dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekmektedir. En uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sağlıyoruz.

Redmi 6 Ekran değişimi fiyatı ne kadar?

Xioami ekran değişimi fiyatlarında döviz ve stok durumu önemli etkendir. Fiyatlar kendi ithalatımız veya servisten tedarik, piyasadan tedarik gibi etkenlerden dolayı değişim gösterebilmektedir. Bu yüzden sizin için en mükemmel ve en uygun fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.

NOT: Eğer iç ekranınızda görüntü varsa ve dokunmatik sorunsuz çalışıyorsa, sadece ön cam kırıldıysa Xioami Redmi 6 kırık ön cam değişimi de yapılabilmektedir. OLED ve AMOLED ekran teknolojilerini ve yeni sistem ekran yapılarını çok iyi biliyoruz. Bu ekran türlerinin tamamının cam değişimini yapabilecek makineler ve kimyasallar elimizde mevcuttur.

Xioami Redmi 6 kırık ön cam değişimi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon : 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55Bir önceki yazımız olan Xiaomi Redmi 6 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde #redmi 6 cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.