Xiaomi Mi 9T Pro ön cam değişimi için sizlerle tekrar karşılaştık. Cep telefonu ekran değişimi ve ön cam değişiminde en çok tercih edilen servis olmaktan gurur duyuyoruz. Xioami Mi 9T Pro ön cam çatladıysa veya kırıldıysa telefonun iç ekran görüntüsünde bozulma mürekkep akması ,lekeler yoksa ve dokunmatik çalışıyorsa komple ekran değiştirmeden ön cam değişimiyle çok uygun fiyatla ön cam değişimini yapıyoruz. En uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteyi sağlıyoruz.

Xioami Ön Cam değişimleri tecrübe ve bilgi gerektirir. Yanlış yapılan işlemlerde geriye dönüş olmayabilir. Ve buda cihazınızın bir çok yerden sorun vermesine başlaması demektir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Daha önce yüzlerce Xioami Mi serisi Ekran ve kırık ön cam değişimi yaptık.

Mi 9T Pro Dokunmatik ön cam değişimi fiyatı ne kadar?

Xioami Mi ekran değişimi ve ön cam değişimi fiyatlarında döviz ve stok durumu önemli etkendir. Fiyatlar kendi ithalatımız veya servisten tedarik, piyasadan tedarik gibi etkenlerden dolayı değişim gösterebilmektedir. Bu yüzden sizin için en mükemmel ve en uygun fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.

NOT: Eğer iç ekranınızda görüntü yoksa,mürekkep akması varsa, lekeler varsa veya dokunmatik çalışmıyorsa ozaman komple ekran değişmesi gerekir. Xioami Mi 9T Pro kırık ekran değişimi de yapılabilmektedir. OLED ve AMOLED ekran teknolojilerini ve yeni sistem ekran yapılarını çok iyi biliyoruz. Bu ekran türlerinin tamamının cam değişimini yapabilecek makineler ve kimyasallar elimizde mevcuttur.

Xioami Mi 9T Pro ekran değişimi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon : 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  iPhone 6 Cam Değişimi

Bir önceki yazımız olan Redmi Note 8 Ekran Değişimi başlıklı makalemizde #redmi note 8 ekran değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.