Ümraniye telefon tamiri firması olarak ister Ümraniye çevresi ister başka semtlerde bulunun,  tüm telefon kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Cep telefonu arızası konusunda her zaman insanlar önemli sorunlar ile karşı karşıya kalıyorlar. Ancak bizler bu konuda her türlü sorunu çözmek için insanlara tamir ve bakım desteği sunuyoruz.

İçindekiler

Telefon Hayatımızın Vazgeçilmez Bir Parçası

Cep telefonu hayatımıza kattığı özellikler ve güzelliklerle hayatınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. Artık herkes her işini telefon yoluyla hallediyor. Banka işlemleri için bankaya gitmek yerine mobil bankacılık kullanılıyor, günün stresini telefonla oyun oynayarak atıyoruz, hesabımızı kitabımızı telefondan yapıyoruz, gazeteyi bile sanal ortamda okuyoruz.

Bu kadar işi tek bir cihaz üstünden yapıyoruz, ancak o cihazın bir makina olduğunu ve elbet bir gün bozulacağını aklımızdan çıkarıyoruz. Aklınızdan çıkmadan biz Ümraniye telefon tamiri firması olarak sizlere hatırlatalım; telefon bir makinadır, belli bir ömrü vardır. Bu nedenle telefonunuza kayıt ettiğiniz bilgileri mutlaka bir bellek kartında saklayın ve bellek kartını hiç unutmayacağınız bir yere koyun. Yarın bir gün telefonunuz arıza yapsa bile en azından içindeki bilgiler gitti diye üzülmezsiniz.

Arızalanan Telefonlarda Profesyonel Destek

Telefon, herhangi bir sebepten dolayı bozulabilir. Bunun için üzülmenize hiç gerek yok. Bozulan telefonunuzu firmamıza getirin, firmamızda çalışan deneyimli personellerimiz arıza tespiti yapsın ve durumu size anlatsın. Eğer yaptırmak istiyorsanız, tek bir imza onayı ile telefonunuzdaki arızayı giderelim. Arıza tespiti tamamen ücretsizdir, ortaya çıkabilecek arızaya göre size ortalama bir fiyat veriyoruz. Eğer kabul ederseniz hemen işlemlere başlıyoruz. Telefonlarda parça değişimi de dahil birçok işlemi yapıyoruz.

Ümraniye telefon tamiri firması olarak telefonunuzu tamir ederken hiçbir şekilde çakma ürün kullanmıyoruz. Telefonunuza taktığımız yedek parçalar %100 orijinaldir. Bu durum, telefonunuzu daha uzun ömürlü hale getirir. Telefonunuzu tamir ederken yedek parça, temizleme ve arıza giderme işlemleri bittikten sonra sizi arıyoruz ve ister kargoyla ister elden telefonunuzu teslim ediyoruz. Sizlerde telefonunuz arıza yaptığı zaman firmamıza telefonunuzu getirirseniz, tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan Telefonum Çalındı Ne Yapmalıyım başlıklı makalemizde Telefonum Çalındı Ne Yapmalıyım hakkında bilgiler verilmektedir.