Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri konusunda uzman olarak 1993’den bu yana hizmet vermekteyiz. Sürekli olarak Çin ve Tayvan’da eğitim almakta ve kendi ithalatlarımızı yapmaktayız.

Çin ülkesinin Guangzhou ve Shenzhen bölgelerinde ofislerimiz vardır. Düzenli olarak sürekli oralarda bulunarak yenilikler ile ilgili kendimizi geliştirmekte ve tüm yeni teknolojileri Türkiye’de ilk bünyemize katmaktayız.

Bu güne kadar bizim yaptığımız ve çözdüğümüz tamir sorunlarını , piyasada ki tamir servisleri en az 6 ay sonra çözebilmiştir. Bir çok telefoncuya hizmet verdiğimiz gibi, bir çok Cep telefonu kasko şirketlerinede hizmet vermekteyiz.

iPad ve Tablet Tamiri

iPad ve Tablet Tamiri hizmetimiz en profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Ustalık ve tecrübe gerektiren bir çok tablet arızalarını çözmekteyiz.

Örneğin iPad Air 2 tabletinin dış cam ekranı kırıldığında piyasada komple LCD ekran ve dokunmatik bütün değişir ve 750 TL fiyatı vardır. Ancak Tamir Dünyası servisinde bu ekrandan kırık olan ön camı, endüstriyel makineler ile ayırabiliyor ve sadece dokunmatik ön cam takabiliyoruz. Bu sayede 750 TL vermek yerine 300 TL ye sorununuzu çözüyoruz.

Tüm yeniliklere aç olarak yetişen bir ekibimiz vardır. Siz değerli müşterilerimizi de mağazamıza bekleriz.

TELEFON TAMİRİ
4.6 (91.11%) 9 vote[s]