Cep telefonları günümüzde kurumsal noktalardan satışı yapılıyor. Kayıtlı olan bu cep telefonunu aldığınızda isminize faturalı olarak yansıtılıyor. Ayrıca sizin adınıza kayıtlı olması güvenirlik açısından da önem taşıyor. Cep telefonu alacağınız zaman kurumsal yerlerden faturalı ve garantili bir şekilde almaya özen gösterin. Bu sayede olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Telefon satış sözleşmesi ise kendi üzerinizde olan bir telefonu başkasına satmanız durumunda yapılır. Buradaki amaç adınıza kayıtlı olan cep telefonunun başkasına satıldığını kanıtlamak için yapılır. Buda resmi olarak satış sözleşmesi ile gerçekleştirilir.

Telefon Satış Sözleşmesi Detayları

Telefon satış sözleşmesi içeriğini kendiniz de düzenleyebilirsiniz. Sözleşmede olması gereken en önemli detaylar tarih olarak karşınıza çıkıyor. Satış tarihinin sözleşmede en üste belirtilmesi gerekir Daha sonra satıcının bilgilerinin yer alması, TC kimlik numarası ve adres bilgilerinin bulunması gerekir. Ayrıca satışa söz konu olan cep telefonunun imei numarasının da sözleşmede yer alması gerekir. Bu sayede etkili bir sözleşme oluşturulacaktır. Ayrıca alıcı bilgilerinin de aynı şekilde olması gerekir. Daha sonra cep telefonun özelliklerinin de ayrıntılı olarak yer alması gerekir. Cep telefonun garanti süresi var ise mutlaka belirtilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç elde edilecektir. Cep telefonu satış sözleşmesi sayesinde olabilecek olumsuz durumlar karşısında kendiniz koruma altına alabilirsiniz.

Satış Sözleşmesi Kimler Arasında Yapılır

Satış sözleşmesi alıcı ve satısı arasında yapılan hukuki boyutu olan bir sözleşmedir. Bu sayede hem alıcı hem de satıcı kendini koruma altına alabilir. Cep telefonu tamiri sektörü içerisinde hizmet veren firmamız alanında uzman kadrosu ile yardımcı olmakta ve tamir işlemini hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Tüm marka ve modellerin onarımı konusunda titiz bir çalışma yürüten firmamız hizmet içeriğini kurumsal olarak sunuyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Cep telefonu satış sözleşmesi her marka ve model için yapılabilmektedir. Satış yapacağınız zaman mutlaka bu detaylara dikkat ederek en iyi sonucu alabilirsiniz. Ayrıca satış sözleşmesine fiyat bilgisini de ekleyebilirsiniz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Mersin Telefon Tamiri
Ürünümüze oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Telefon Power Tuşu Tamiri başlıklı makalemizde Telefon Power Tuşu Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.