Telefon, hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Pek çok kişi neredeyse tüm işini telefondan hallediyor. Banka işlemleri, ders çalışma, ofis işlemleri, mesajlaşma, oyun oynama, gazete okuma gibi tüm işlemler akıllı telefonlar sayesinde çok daha kolay hale geldi. Peki, telefonunuz bozulursa ne olur? Bu sorunun cevabı herkesi korkutuyor.

Son yıllarda tuşlu telefonların yerini akıllı dokunmatik telefonlar almıştır. Ancak telefon her ne kadar dokunmatik olsa da telefonu açıp kapatmaya yarayan güç düğmesi fizikseldir. Peki, telefonun güç düğmesi bozulursa ne olur? Birçok kişi telefonun güç düğmesi bozulduğunda artık telefonunu kullanamayacağını düşünür. Ancak telefon power tuşu tamiri ile güç düğmesi bozulan telefonunuza yeniden kullanabilirsiniz. Güç düğmesi kırılan ya da bozulan telefonunuza bize getirin sizi bu dertten kurtaralım.

İçindekiler

Her Telefonun Power Tuşu Bozulabilir

Telefon birçok işimizi hallettiği gibi en ufak bir durumdan etkilenip bozulabilen bir cihazdır. Özellikle güç düğmesinin bozulması çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Güç düğmesi telefon suyla temas ettiğinde, telefon darbe aldığında ve telefonun içine toz kaçtığında bozulabilir. Ancak biz telefon power tuşu tamiri ile böyle bir sorunla karşılaştığınızda anında çözüm buluyoruz. Güç düşmesinin bozulması telefonun sonunun gelmesi demek değil, telefonunuzu bize getirin sizi bu dertten kurtaralım.

Telefonun Power Tuşu Tamiri Nasıl Yapılır?

Telefonun güç düğmesi bozulduğunda bunun tek çaresi güç düğmesini değiştirmektir. Yani bizler telefon power tuşu tamiri yaparken telefonunuzun güç düğmesini değiştiriyoruz. Telefonunuzun güç düğmesini değiştirirken takacağımız parçanın orijinal olmasına dikkat ediyoruz. Telefonunuzun güç düğmesinin tamirini işinde profesyonel olmuş tecrübeli çalışanlarımız yapmaktadır. Hiçbir şekilde acemi kişilere telefonunuzu ellettirmiyoruz.

Telefonunuz bozulduğunda firmamıza gelip bizden yardım almanız yeterli. Deneyimli personellerimiz telefonunuzun güç düğmesini bozulduğunu tespit ettikten sonra sizden parça değişimi için bir imza alıyorlar ve hemen ardından tamir işlemlerine başlıyorlar. Telefonunuzun power tuşunu tamir ettikten sonra bize vermiş olduğunuz irtibat numaranızı arayarak telefonunuzdaki arızanın giderildiğini bildiriyoruz. Yapılan telefonunuzu elden teslim alabileceğiniz gibi dilerseniz kargoyla da yolluyoruz. Telefonunuzu arıza yaptığında size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan Telefon Kulaklık Girişi Tamiri başlıklı makalemizde Telefon Kulaklık Girişi Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.