Telefon kulaklığı tamiri işinde uzman yetkili bir servis tarafından yapıldığında daha uzun yıllar kulaklığınızı aynı ses kalitesi ile kullanmaya devam edebilirsiniz.Telefonlar için en önemli aparat kulaklıklardır. Telefon konuşmalarının yapılması, müzik dinleme, video ve film izleme gibi pek çok işlemi yapabilmeniz için telefon kulaklığı gerekli olacaktır. Cep telefonu kullanımında bu kadar önemli bir yere sahip olan telefon kulaklıklarında meydana gelen arıza durumunda tek kulaklıktan ya da her ikisinden ses gelmemesi durumu yaşanır. Arıza halinde telefon kulaklığınızı çöpe atmak yerine tamir ettirebilirsiniz Telefon kulaklığı arızasını kendiniz tamir etmeye çalışmak ya da sıradan bir tamirci ile sorunu çözmeye çalışmak doğru bir çözüm olmayacaktır. Zira telefon kulaklığı kablolarının yanlış ya da güçsüz bir şekilde tamiri hoparlöre zarar vererek kulaklığın ses kalitesini tamamen bozacaktır.

İçindekiler

Telefon Kulaklığı Tamiri Nasıl Yapılır?

Telefon kulaklığı tamiri konusunda uzman bir yetkili servisten faydalanırsanız kulaklığınız kısa sürede eski haline dönecektir. Profesyonel yetkili servis öncelikle telefon kulaklığınızdaki sorunu tespit ederek hangi işlemlerin ne kadar fiyat ile yapılacağını size bildirir. Kabul etmeniz halinde kulaklığın tamiri yapılarak tarafınıza teslim edilir. Telefon kulaklıklarında sorun genellikle kablodan hoparlöre gelen kablolarda meydana gelen kopukluktur. Bu kopuk kablonun en doğru şekilde tespit edilip lehim teli ve havya kullanılarak tamiri yapılır. Fakat bu uzmanlık isteyen ince bir iştir. Lehim yapılırken yapılacak bir yanlış kulaklığın ses kalitesini bozacaktır. Bu nedenle mutlaka işinde uzman yetkili bir servise kulaklık tamirini yaptırmalısınız.

Telefon Kulaklığı Tamiri Hizmetlerimiz

Firmamız 1993 yılından beri telefon tamiri alanında hizmet verir. Telefon kulaklığı tamiri konusunda da en kaliteli ve güvenli hizmeti sunar. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak bize gönderebilirsiniz. Kulaklığınız firmamıza ulaştığında eğitimli ve uzman teknik ekibimiz ücretsiz olarak arızayı tespit edip yapılacak tamir işlemleri konusunda sizi bilgilendirir. Tamir işlemini onaylamanız halinde telefon kulaklığınız en iyi şekilde tamir edilerek tarafınıza gönderilir. Telefon kulaklığı tamiri için kaliteli ve güvenli en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefon Kırık Ekran Tamiri Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.