Cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de ekran kırılmasıdır. Sürekli cepte veya elde taşınan cep telefonun düşürülmesi veya bir yere çarpılması gibi nedenler ile ekran camında kırık meydana gelebiliyor. Bu sorun bazen yalnızca üst cam bölüme hasar verebildiği gibi bazen daha içte arıza sorunlarına da sebep olabiliyor. Eğer yalnızca ön cam kırılması sorunu varsa cam değişimi ile kolayca tamir edilebiliyor. Ancak telefon ekranında kırık sonrası renk değişimi dokunmatik sorunu gibi arızalar oluşmuş ise ekran takımı komple değişmesi gerekebiliyor. Telefonda ekran kırılması durumunda telefonunuzu mutlaka cihazınızın marka ve modelinin tamirini yapan bir yetkili servise tamir ettirmeniz gerekir. Telefon kırık ekran camı tamiri fiyatı arızanın durumuna göre değişecektir.

İçindekiler

Telefon Kırık Ekran Tamiri Nasıl Yapılır

Telefon kırık ekran camının tamiri mutlaka cihazın marka ve modeli konusunda eğitimli ve uzman bir teknik servis tarafından tamir edilmelidir. Zira cihaz hakkında yeterli donanıma sahip olmayan kişiler cihazın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilirler. Eğitimli ve yetkili teknik servis cihazın kırılan ekranı ile ilgili sorunu tam olarak tespit ederek gerekli işlemi en doğru şekilde yapacaktır. Kırılan ekranda yalnızca ön cam değişimi yeterli olacak mı yoksa ekran takımı komple değişmesi mi gerekecek net olarak tespit edilip tamiratı da buna uygun olarak yapılacaktır. Telefon kırık ekran camı tamiri fiyatı da kırılma derecesine ve yapılacak işlemlere göre belirlenecektir.

Telefon Kırık Ekran Camı Tamiri Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır telefon tamiri alanında hizmet veren firmamız ekran camı kırılması sorunu konusunda en iyi hizmeti sunar. Türkiye’nin her yerinden firmamızı arayarak ekran camı için hizmet alabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarımızdan faydalanarak ekranı kırılan telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz ekranı kırılan telefonunuz ile ilgili öncelikle arıza tespiti ücretsiz olarak yaparak arızanın durumunu ve yapılması gereken işlemi size bildirir. Onaylamanız halinde ekran camı tamiri en iyi şekilde yapılır. Telefon kırık ekran camı tamiri fiyatı konusunda yaptığımız işleme göre hakkımız olan en uygun ücret ile tamiratı gerçekleştiririz. Telefon kırık ekran camı için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefon Kaskosu Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Telefon Kaskosu Ne İşe Yarar hakkında bilgiler verilmektedir.