Cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri sıvı temasıdır. Üzerine sıvı dökülmesi, lavaboya düşmesi gibi birçok neden ile telefona sıvı temas edebilir. Sıvı teması halinde çalışıyor olsa bile hemen telefonunuzu kapatıp çıkartılabiliyor ise bataryasını çıkartmalısınız. Zira sıvı teması olduğu halde kullanmaya devam edildiğinde sıvı telefonun daha iç bölgelerine kadar işleyerek geri dönülmez arızalar meydana getirebilir. Sıvı teması olan telefon tamiri için mutlaka yetkili servislere başvurarak tamirini yaptırınız. Kendiniz temizlemeye çalıştığınızda telefonunuzda ciddi hasarlar meydana gelebilir hatta tamir edilemeyebilir.

İçindekiler

Sıvı Teması Olan Telefon Tamiri Nasıl Yapılmalıdır?

Sıvı teması olan telefonunuzu kendiniz kurutmaya çalışmayınız. Halk arasında saç kurutma makinesi ile kurutma, pirinçte bekletme, silme gibi çeşitli yöntemler denenir. Ancak bu yöntemler telefona çok daha fazla zarar verecektir. Telefonunuza sıvı temas ettiğinde mutlaka yetkili bir teknik servise tamir ettirmelisiniz. Sıvı teması olan telefon tamiri uzman kişiler tarafından voltaj ölçümleri yapılıp en uygun yöntemler ile sıvının giderilmesi sağlanır. Doğru bir şekilde temizlenen telefonunuzu daha uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Oysa kendiniz temizlemeye ve onarmaya çalışırsanız en küçük bir nem bile telefonun içinde oksitlenmeye sebep olarak telefonu kullanılamaz hale getirecektir. Telefonunuzu çöpe atmak istemiyorsanız sıvı teması halinde mutlaka yetkili bir servise başvurunuz.

Sıvı Teması Olan Telefon Tamiri Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır telefon tamiri alanında hizmet veren firmamız telefonlarda meydana gelen her türlü arıza ve sorun için tamir bakım ve onarım hizmetleri verir. Sıvı teması olan telefon tamiri konusunda da eğitimli ve uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenli hizmet sunarız. Sıvı teması olan telefonunuzu Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamıza göndererek hizmet alabilirsiniz. Anlaşmalı kargo hizmetimizden faydalanarak ekstra kargo ücreti ödemeden firmamıza göndererek tamir hizmeti alabilirsiniz. Her marka ve modelde telefonunuz için garantili tamir hizmetini bizden alabilirsiniz. Cazip fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile telefon tamir bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Sıvı teması olan telefonlarınız için de en iyi hizmeti sunarak telefonunuzu uzun yıllar aynı özeliklerde kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sarıgazi Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Sarıgazi Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.