İçindekiler

Değerli müşterilerimiz tarafından Sık Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizin Sık Sorulan Sorular tümünü yanıtlamaya çalıştık. Bu sayfada bulamadığınız başka sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve çekinmeden sorabilirsiniz.

Hangi Marka Cep Telefonu veya Tabletleri onarıyorsunuz?

iPhone, Samsung, LG, HTC, SONY, Huawei, Xiaomi, Meizu, ZTE, TURKCELL, Vestel, Alcatel gibi diğer tüm marka model cep telefonu ve tablet modellerini onarıyoruz. Tüm marka model cihazın yedek parça ve yazılım desteği servisimizde mevcuttur.

Telefonumun Ekranımı yoksa Camı'mı değişeceğini nasıl anlarım?

Eğer cihazınızın ekranında görüntü var ise, kullanımında bir sorun yoksa, iç ekran da mürekkep lekesi ,yada çizgilenme yok ise ÖN CAM Değişimi ile çözüm bulabilirsiniz. Belirttiğimiz sorunlardan birisi ekranınızda mevcut ise Komple LCD ekran değişimi yapılması gerekir.

Tamir sırasında Cihazımdaki Bilgilerim Silinir Mi?

Donanımsal arızalarda ve Ekran , ön cam değişimi gibi onarımlarda hiç bir şekilde bilgi silinmez. Sizin cihazınızdaki bilgiler ile bi işimiz yoktur. SadeceYazılım yüklenmesi durumunda bilgiler silinir ve bu tip bir durumda da telefon ile aranarak onayınız alınmaktadır.

Tamir Süresi Ne Kadardır?

Servisimiz Türkiye’deki en hızlı Cep telefonu Tamir Servisidir. 10 Dakika’dan başlayan tamir sürelerimiz olup yapılacak işleme bağlıdır. Ekran ve ön cam değişimleri 15-45 dakika arasında sürebilmektedir.

Şehir Dışından Size cihazımı nasıl göndereceğim?

Şehir dışı müşterilerimiz için 10 yıldır anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo ile Ücretsiz Gönderim sağlayabilirsiniz. SÜRAT Kargo ile Anlaşma kodumuz olan : 1306373232 nolu bayi kodumuzu verirseniz tüm şirket bilgilerimiz karşınıza çıkacaktır. Ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

HAVALE – EFT – Kredi Kartı – Nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Veri Kurtarma yapıyor musunuz?

Çoğu cihazdan ,hatta çalışmayan açılmayan cihazlardan veri kurtarımı yapıyoruz. Verilerinizi sizin getirmiş olduğunuz bir USB Flash Belleğe kopyalıyoruz. USB Belleğiniz yoksa mağazamızdan istediğiniz kapasitede bir Flash bellek satın alabilirsiniz.