Sarıgazi telefon tamiri firması olarak eski ya da yeni tüm bozulan telefonlarınızı onarıyoruz. Pek çok insan telefonu bozulduğu için karalar bağlar. Ancak bozulan telefonunuzu bize getirirseniz anında çözüm bulabiliriz.

Uzman Kadromuz İle Çare Bulalım

Sarıgazi telefon tamiri firması olarak uzman kadromuzla çözüm bulalım. Telefonun bozulması için pek çok etken vardır. Firmamızdaki uzman çalışanlar telefonunuzdaki meydana gelen arızayı tespit ederek sizin için en iyi çözümü hizmetinize sunuyor. Tamirini yapmış olduğumuz telefonlar eskisinden daha uzun ömürlü oluyor. Bunun nedeni; tamir ettiğimiz telefonlara hiçbir şekilde sahte parça takmıyoruz. Takmış olduğumuz parçalar tamamen orijinaldir.

Tamir Aşamasında Neler Yapıyoruz?

Sizler bozulan telefonunuzu bize getiriyorsunuz. Biz Sarıgazi telefon tamiri firması olarak bünyemizde çalıştırdığımız tecrübeli personeller ile telefonunuzdaki oluşan arızayı tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz arızayı size bildiriyoruz. Arızaya göre çıkarmış olduğumuz ücret sizin içinde uygunsa sizden bir onay imzası alıyoruz. Sonrasında uzman personellerimiz arızaya yönelik çözümler üreterek telefonunuzdaki oluşan arızayı ortadan kaldırıyor. Değişmesi gereken parçalar orijinali ile değiştiriliyor, temizlenmesi gereken bölgeler özel temizleme aletlerimiz ile temizleniyor ve tüm işlemler bittikten sonra telefon tarafınıza teslim ediliyor. Sizler telefonunuzu firmamıza gelip elden teslim alabileceğiniz gibi dilerseniz kargo ile de adrese teslim ediyoruz.

Telefonlarda Çıkabilecek Arızalar Nelerdir?

Telefon, içinde bulunan pek çok parça ile çalışan bir makinadır. Her makinada olduğu gibi telefonlar da ömrü azaldıkça arıza çıkarabilir. Bu arızalar; ekran kırılması, ekran kartının yanması, hoparlörün bozulması, ön kamera ya da arka kameranın bozulması, tuşların işlevini kaybetmesi, telefonun sürekli donması, ses düğmelerinin işlevini kaybetmesi, pilin ömrünü yitirmesi, batarya yerinin bozulması, ana kart yanması olarak sayılabilir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Kadıköy Telefon Tamiri

Her bir arızanın tamiri farklı yöntemlerle yapılır. Bir tek ana kart yanmasına garanti çözüm bulunamıyor. Her ne kadar uzman ekiplerimiz ile arızayı tamir etsek de telefon kısa süre de yeniden arıza verebiliyor. Telefona yeni ana kart takmak biraz maliyetli olduğu için de çoğu kişi tarafından tercih edilmiyor. Yine de her türlü telefon arızası için firmamızı tercih ederseniz sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Sarıgazi Telefon Tamiri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Samsung Batarya Fiyatları başlıklı makalemizde Samsung Batarya Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.