Samsung Galaxy S9 Plus Ön Cam değişimi ile ilgili önemli bilgi:

TAMİR DÜNYASINDA S9+ PLUS ÖN CAM DEĞİŞİMLERİNDE EKRAN KIRILMA RİSKİ YOKTUR. RİSK AMATÖR SERVİSLERİN KENDİNİ KORUMAK İÇİN ve CİHAZINIZI KOBAY OLARAK KULLANMAK AMACIYLA VERİLEN BİR UYDURMADIR: BİZ BU İŞTE TÜRKİYEDE İLK OLANIZ. KENDİMİZE VE İŞÇİLİĞİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR.

Sıradan bir cam değişimi olmayan bu işlem, diğer cam değişimlerinden çok farklı yapılmaktadır. Edge teknolojisinde kullanılan makinelerde yöntemlerde çok farklıdır.

Örneğin Samsung S5 (düz ekranlı) modelini +88 derece ısı ile söküyorken ,Samsung S9 Plus olan bu modeli -185 derece buzlandırma ile söküyoruz.

Cam birleştirme işleminde de makineler ve teknikler farkılıdır. Basınç ve bar ayarları, vakum pump ayarları, kalıpları ve solüsyonları farklıdır.

Türkiyede ilk cam değişimini yapan yurtdışı bağlantılı, en geniş kapsamlı Profesyonel teknik servis Tamir Dünyası’dır. Samsung edge teknolojisine sahip olan S9 PLUS G965F modeli oval ekrana sahiptir.

İçindekiler

Galaxy S9 Plus telefonumun Ekranı kırıldı, ama görüntü var ne yapmalıyım ?

İşte tamda bu soruyu sorduysanız doğru konuda, doğru yerdesiniz. Samsung S9 Plus Ekran değişim ücreti yüksektir. Eğer cihazınızda görüntü var ve dokunmatik çalışıyor ise cam değişimi yaptırmanız mümkündür.

Samsung S9 Plus kırık ön cam değişimi fiyatı ne kadar?

Bu hizmetimizin en büyük avantajı cihazın orijinalliğinin bozulmaması ve maliyeti %60 düşürmektir. Örneğin S9 Plus ekran değişim fiyatı 900 TL ise ön cam değişimini 300 -350 lira gibi fiyatlara yaptırabilirsiniz. Güncel cam değişimi fiyatı almak için ve toplu cam değişimleriniz ile ilgili fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ön Cam Değişimini Nasıl yapıyoruz ? Cam Değişimi Aşamaları nasıl işliyor ?

  • Servisimize geldiğinizde siz çay ve kahvenizi yudumlarken biz cihazınızın servis kabul kayıtlarını oluşturuyor ve size cihazınızı teslim aldığımıza dair FORM veriyoruz.
  • Cihazınız servis personelimize teslim edilir.
  • Montaj ekibi cihazınızın Özel bir kutuya Formunuzun üzerine söküm işlemini gerçekleştirir. Cihazınız anakarttan ayrılıp sadece ekran alınır ve Cam değişim ekibine teslim edilir
  • Burada -185 Derece buzlama teknolojisiyle çalışan Frozen Seperator Machine cihazına koyulur. Bir süre kapalı bir alanda -185 derece buzlamaya maruz kalan ekran, kendiliğinden kırık olan ön camı genleşme sayesinde dışarı atar.
  • Sonrasında özel solüsyonlar ile Ekran kasadan ayırılır.
  • Tamamen çıplak kalan ekran temizlendikten sonra Özel OLED ekran Laminasyon makinesinde OCA’lanır.
  • Yeni Orijinal Ön cam ile bu makinede presslenir.
  • Hazır olan ekranınız montaj ekibine teslim edilir. Kasanıza yeniden montajlanır
  • Son testler yapılır. Başarılı geçen test sonrasını sizinle iletişime geçilip HAZIR bilgisi verilir.

Bir önceki yazımız olan Samsung S9 Orijinal Ekran Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.