Samsung Galaxy S9 PLUS Ekran Değişimi servisimizde 30 dakikada yapılmaktadır. Galaxy S9 Plus (SM-G965F) akıllı telefonunuz düşme, çarpma, darbe sonucu kırılmış olabilir.Samsung Galaxy S9 Plus Ekran üzerinde lekelenmeler, çizgiler, dokunmatik kaybı, ekran kararması vb. durumlar yaşıyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisimize gelerek komple kasalı Samsung S9 Plus Orijinal LCD Ekran değişimini sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişim Fiyatı için 0216 387 65 55 i arayabilirsiniz. Yapılan işlem %100 Orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece (çarpma, darbe, sıvı teması) 6 AY GARANTİ vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Galaxy S9 Plus cep telefonunuzu düşürdüğünüz de tüm fonksiyonları çalışıyorsa sadece ön camınız kırılmış ise EKRAN DEĞİŞİMİ yaptırmanıza gerek kalmadan daha uygun maliyetlerle sadece ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi konusuna göz atabilirsiniz.. Hasar görmüş Galaxy S9 PLUS telefonunuzu sizler de hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisi olarak buradayız.

Mobil cihazınız Samsung S9 Plusin arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tamir Dünyası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No :30/A Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.