Samsung S8 Plus Kırık ön cam değişimi ilk elden servisimizde Orijinalliği bozulmadan yapılmaktadır.

YAPILAN İŞÇİLİĞİ KİMSENİN KOLAY KOLAY ANLAMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Sıradan bir cam değişimi olmayan bu işlem, diğer cam değişimlerinden çok farklı yapılmaktadır. Edge teknolojisinde kullanılan makinelerde yöntemlerde çok farklıdır.

Örneğin Samsung S5 (düz ekranlı) modelini +88 derece ısı ile söküyorken ,Samsung S8 Plus olan bu modeli -185 derece buzlandırma ile söküyoruz.

Cam birleştirme işleminde de makineler ve teknikler farkılıdır. Basınç ve bar ayarları, vakum pump ayarları, kalıpları ve solüsyonları farklıdır.

Türkiyede ilk cam değişimini yapan yurtdışı bağlantılı, en geniş kapsamlı Profesyonel teknik servis Tamir Dünyası’dır. Samsung edge teknolojisine sahip olan S8+ G955F modeli oval ekrana sahiptir.

İçindekiler

TAMİR DÜNYASINDA S8 PLUS ÖN CAM DEĞİŞİMLERİNDE EKRAN KIRILMA RİSKİ YOKTUR. RİSK AMATÖR SERVİSLERİN KENDİNİ KORUMAK İÇİN ve CİHAZINIZI KOBAY OLARAK KULLANMAK AMACIYLA VERİLEN BİR UYDURMADIR: BİZ BU İŞTE TÜRKİYEDE İLK OLANIZ. KENDİMİZE VE İŞÇİLİĞİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR.

Samsung S8 Plus Cam değişimi videosu yayına girmiştir.

Galaxy S8 PLUS cihazımın Ekranı Kırıldı, ama görüntü var ne yapmalıyım ?

İşte tamda bu soruyu sorduysanız doğru konuda, doğru yerdesiniz. Samsung S8 Plus Ekran değişim ücreti yüksektir. Eğer cihazınızda görüntü var ve dokunmatik çalışıyor ise cam değişimi yaptırmanız mümkündür.

Samsung S8 Plus Ön cam değişimi ücreti ne kadar?

Bu hizmetimizin en büyük avantajı cihazın orijinalliğinin bozulmaması ve maliyeti %60 düşürmektir. Örneğin S8+ ekran değişim fiyatı 900 TL ise ön cam değişimini 300 -350 lira gibi fiyatlara yaptırabilirsiniz. Güncel cam değişimi fiyatı almak için ve toplu cam değişimleriniz ile ilgili fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung S8 Plus Ekran Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.