Blog

Samsung S6 Edge Plus Dokunmatik Ekran Değişimi

Samsung S6 Edge Plus Dokunmatik Ekran Değişimi şuan için yapılmamaktadır. S6 Edge Plus Komple Ekran Değişimi yapılmaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz. S6 Edge Plus Komple Ekran Değişim Fiyatı – 850 TL dir.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzun ekranı kırıldı, ekran da görüntü varsa ve ekran dokunmatiği çalışıyorsa Samsun galaxy s6 edge Plus telefonunuz da sadece ön cam yeterli olabilirdi fakat Komple Ekran Değişimi Yapılmaktadır.. Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzun ekranında görüntü yoksa ya da ekran üzerinde lekelenmeler varsa, dokunmatiği çalışmıyorsa o zaman komple S6 Edge Plus LCD Ekran Değişimi yaptırmanız gerekecekti.

Galaxy S6 Edge Plus Kırılan Ekran Değişimi servisimiz de 1 saat ile 4 saat arası sürmektedir. (servis yoğunluğuna göre değişmektedir).

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız – Bakırköy ve Kartal mağazamıza elden teslim yapabilirsiniz.

İstanbul dışında bulunanlar için de Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo kodumuz ile bizeÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınızın sorunları, detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Ürünümüze oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Edge Dokunmatik Ekran Değişimi başlıklı makalemizde samsung edge dokunmatik, samsung edge ekran değişimi ve samsung edge ekran fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  iPhone XS MAX ön cam Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir