Blog

Samsung S6 Edge Plus Dokunmatik Ekran Değişimi

İçindekiler

Samsung S6 Edge Plus Dokunmatik Ekran Değişimi şuan için yapılmamaktadır. S6 Edge Plus Komple Ekran Değişimi yapılmaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz.

S6 Edge Plus Komple Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzun ekranı kırıldı, ekran da görüntü varsa ve ekran dokunmatiği çalışıyorsa Samsun galaxy s6 edge Plus telefonunuz da sadece ön cam yeterli olabilirdi fakat Komple Ekran Değişimi Yapılmaktadır.. Galaxy S6 Edge Plus telefonunuzun ekranında görüntü yoksa ya da ekran üzerinde lekelenmeler varsa, dokunmatiği çalışmıyorsa o zaman komple S6 Edge Plus LCD Ekran Değişimi yaptırmanız gerekecekti.

Galaxy S6 Edge Plus Kırılan Ekran Değişimi servisimiz de 1 saat ile 4 saat arası sürmektedir. (servis yoğunluğuna göre değişmektedir).

İstanbul dışında bulunanlar için de Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurtiçi Kargo kodumuz ile bize ÜCRETSİZ GÖNDERİM sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kodumuz – 265396767

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınızın sorunları, detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Edge Dokunmatik Ekran Değişimi başlıklı makalemizde samsung edge dokunmatik, samsung edge ekran değişimi ve samsung edge ekran fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *