Samsung Galaxy Note serisinin en son amiral gemisi olan Note 9 kullanıcılarıyla buluştu. Arka pil kapağı bölümü yine cam olarak üretilmiştir. Her ne kadar Gorilla Glass 1,2,3 diye yeni yeni cam teknolojileri üretselerde, bu camlar çatlıyor ve kırılabiliyor.

Samsung Note 9 arka camı kırıldıysa aşırı yüksek ücretler ödeyerek ,günlerce bekleyerek yetkili servislerde mağdur olmayın. Servisimizde Samsung Galaxy Note 9 arka cam değişimi 15dakika da yapılmaktadır.

İçindekiler

Note 9 Arka cam pil kapağı değişimi fiyatı ne kadar?

Şuan için fiyatı her ne kadar belli olsada bunu web sitemize yazmaktan uzak duruyoruz. Çünkü bu yazımızı 1 sene 2 sene sonrada okuyan müşterilerimiz olabildiği için fiyatlarda düşüşler gerçekleşebiliyor. Bu yüzden güncel fiyat almak için iletişime geçiniz. 0216 387 6555 / 0545 387 65 55 / 0545 499 1444

Samsung Note 9 Arka Cam değişimi

En Hızlı ve En Güvenilir Cep Telefonu Tamir Servisi

Piyasada sürekli yeni yeni telefoncular çıkmaktadır. Tornavida tutmayı beceren 10 yıllık teknik servis tecrübesi diye yazılar yazmaktadır. 1993’ten bu yana ailece ilk cep telefonlarını tamir ettik.

Yıllar sonra sektörde büyük değişimler yaşadık. Son 5 senedir cam değişimi teknolojilerinde bünyemize 10 larca makine kattık. Bir çok telefon tamircisine makine sattık.

Sektörde ne olduğunu bilmediği kimyasalları ithal eden, nasıl çalıştığını ne işe yaradığını bilmeden makine alan getiren insanlar bulunmaktadır. Biz bu konuda çok şanslıyız.

BİZ BU İŞİ BİLEREK ve SEVEREK YAPIYORUZ. BİZE HER ZAMAN GÜVENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir önceki yazımız olan Samsung A50 2019 Ekran Değişimi başlıklı makalemizde a50 ekran değişimi, samsung a50 ekran ve samsung galaxy a50 ekran değişim fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.