Samsung Note 10 Ekran Değişimi işlemini 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Bu süre stok durumu ve servis yoğunluğumuza göre değişim gösterebilmektedir.

Samsung Galaxy Note serisinin yeni amiral gemisi olan Note 10 2019 (SM-N970F) modeli ülkemizde çıktığı gibi büyük ilgi gördü. Hatta daha çıkmadan ön siparişler yığıldı. Ancak her telefon gibi bu cihazın Ekranıda ufak bi darbe ile kırılabilmektedir.

Eğer cihazınızda görüntü varsa ve dokunmatiği sorunsuz çalışıyorsa, sadece dış camı çatladıysa sadece ön cam değişimide yapıyoruz. Samsung Note 10 2019 ön cam değişimi için ilgili konuya gidebilirsiniz.

İçindekiler

Samsung Note 10 2019 Ekran değişim fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Note 10 2019 SM-N970F Ekran değişimi fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Samsung Ekran fiyatları döviz kuru ve stok fazlalığına göre değişebilmekte indirimler ve kampanyalar yapılabilmektedir.

Galaxy Note 10 Ekran teknolojisi ve kırılmalar

Samsung Galaxy Note 10 6.3 inç’lik ekranla geliyor ve 2280×1080 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor. Dinamik AMOLED ekran Teknolojisine sahiptir. Dinamik AMOLED ekranların yapısı gereği aydınlatma sistemleri yoktur. Çünkü ekran LED’dir. Bu sayede suya girip çıkma durumlarında ekran içerisinde su lekeleri oluşmaz su birikmesi yaşanmaz. Ancak ekran kırılmaları tabiki de yaşanır.

Dinamik AMOLED Ekran teknolojisi Nedir?

Dinamik Amoled ekran teknolojisi Samsung’un yeni ürettiği daha esnek ekran teknolojisine verdiği isimdir. Önemli özelliklerinden birisi mavi ışığı ve bu emisyonu azaltmıştır. Göze zarar veren ve yorgunluk veren bu mavi ışığın azaltılması en önemli özelliklerden biri olmuştur. Diğer önmeli özellik ise ekran büyük olmasına rağmen batarya bekleme süresi çok uzun kalmaktadır. Dinamik AMOLED ekran teknolojisinin kırık ön cam değişimi ile AR-GE çalışmalarımız sonuçlanmak üzeredir.

Samsung Note 10 cihanızı düşürdünüz ve ekranını kırdınız! . Servisimizde komple olarak Samsung Note 10 Ekran Değişimi yapılmaktadır. Eğer cihazınızın iç ekranında görüntü var ise, lekelenme veya kırılma yok ise, dokunmatiği sorunsuz çalışıyor ise, sadece ön cam çatladıysa, komple ekran değiştirmeden sadece ön cam değişimide yapabilmekteyiz. Tüm ekran teknolojilerinin ön camlarını değiştirebiliyoruz.

Türkiye içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tamir Dünyası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No :30/A Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan LG K40 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.