Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi

İçindekiler

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy s7 ön cam değişimi Profesyonel Ekip, Profesyonel Ekipman ve Son Teknoloji Fabrikasyon Makineler ile yapılmaktadır. Yaptığımız işe güvendiğimiz gibi müşterilerimize RİSK VERMİYORUZ. Cam değişimi sırasında ekranınız kırılabilir gibi riskler veren servisler bulunmaktadır. Yaptığı işe güvenemeyen insanlardan uzak durmanızı işi bilene emanet etmenizi tavsiye ederiz.

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi servisimizde yapılmaktadır.  Galaxy S7 telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz. S7‘nin ekranın da görüntü varsa ve dokunmatiği sorunsuz çalışıyorsa ön cam değişimi yeterli olacaktır. Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişim Fiyatı – için iletişime geçiniz. (KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYALIDIR)

Galaxy S7 telefonunuz düşme, darbe, sıkışma vb. durumunda ekranı zarar gördüyse, ekran da görüntü bozukluğu, dokunmatik kaybı, çizgiler oluşmuşsa, kullanım da zorlanıyorsanız o zaman sizin S7 cep telefonunuzun LCD Ekranı değişmelidir.

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi 

Yapılan Ön Cam Değişimi %100 orijinal olup ekranınız zarar görmemektedir. Biz Galaxy S7 orijinal ekranınızın üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan camı değiştiriyoruz. Galaxy S7 Ön Cam Değişimi yaptıktan sonra cihazınız ilk gün ki görünümüne kavuşmaktadır.

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Arka Cam Kapak Kırıldı veya çatladıysa Orjinali ile Arka Camınızıda değiştiriyoruz. ilgili Konuya ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linkten konuya gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Arka Cam Kapak Değişimi

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Stoklarımızdaki Galaxy S7 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

2- 1000-1500  TL ekrana ödemek yerine  çok daha uygun ve orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J7 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde Galaxy J7 cam değişimi, Galaxy J7 ekran camım kırıldı ve Samsung galaxy J7 ekran değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.