Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy s7 ön cam değişimi Profesyonel Ekip, Profesyonel Ekipman ve Son Teknoloji Fabrikasyon Makineler ile yapılmaktadır. Yaptığımız işe güvendiğimiz gibi müşterilerimize RİSK VERMİYORUZ. Cam değişimi sırasında ekranınız kırılabilir gibi riskler veren servisler bulunmaktadır. Yaptığı işe güvenemeyen insanlardan uzak durmanızı işi bilene emanet etmenizi tavsiye ederiz.

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi servisimizde yapılmaktadır.  Galaxy S7 telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmüş olabilirsiniz. S7‘nin ekranın da görüntü varsa ve dokunmatiği sorunsuz çalışıyorsa ön cam değişimi yeterli olacaktır. Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişim Fiyatı – için iletişime geçiniz. (KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYALIDIR)

Galaxy S7 telefonunuz düşme, darbe, sıkışma vb. durumunda ekranı zarar gördüyse, ekran da görüntü bozukluğu, dokunmatik kaybı, çizgiler oluşmuşsa, kullanım da zorlanıyorsanız o zaman sizin S7 cep telefonunuzun LCD Ekranı değişmelidir.

Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi 

Yapılan Ön Cam Değişimi %100 orijinal olup ekranınız zarar görmemektedir. Biz Galaxy S7 orijinal ekranınızın üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan camı değiştiriyoruz. Endüstriyel makinelerimizle yapmış olduğumuz bu işleme kullanıcı hatası olmadığı sürece (çarpma, düşürme, sıvı teması) 6 AY GARANTİ vermekteyiz. Galaxy S7 Ön Cam Değişimi yaptıktan sonra cihazınız ilk gün ki görünümüne kavuşmaktadır.

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Arka Cam Kapak Kırıldı veya çatladıysa Orjinali ile Arka Camınızıda değiştiriyoruz. ilgili Konuya ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linkten konuya gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Arka Cam Kapak Değişimi

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi

Stoklarımızdaki Galaxy S7 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Samsung Galaxy A7 (2016) Ekran Değişimi

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

2- 1000-1500  TL ekrana ödemek yerine  çok daha uygun ve orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

Yapılan işlemler, Toz almaya  – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİLİDİR.

Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.

Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.YURTİÇİ KARGO Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.Firmamızın 2 teknik servisi bulunmaktadır,bizleri ziyaret edebilirsiniz.(KARTAL-BAKIRKÖY)

3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.Yada kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

ADRES:

Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

İLETİŞİM:

0216 387 65 55

0850 346 54 95

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi
5 (100%) 3 vote[s]

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J7 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde Galaxy J7 cam değişimi, Galaxy J7 ekran camım kırıldı ve Samsung galaxy J7 ekran değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.