Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi
Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi servisimizde yapılmaktadır. Galaxy S7 Edge telefonunuz düşme, çarpma, darbe sonucu kırılmış olabilir. S7 Edge Ekran üzerinde lekelenmeler, çizgiler, dokunmatik kaybı, ekran kararması vb. durumlar yaşıyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisimize gelerek değişimini sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi servisimiz de ortalama 2-4 saat sürmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İçindekiler

Galaxy S7 Edge cep telefonunuzu düşürdüğünüz de tüm fonksiyonları çalışıyorsa sadece ön camınız kırılmış ise EKRAN DEĞİŞİMİ yaptırmanıza gerek kalmadan daha uygun maliyetlerle sadece ön cam değişimi yaptırabilirsiniz.

S7 Edge Ön Cam Değişimi konusuna göz atabilirsiniz.

Hasar görmüş S7 Edge telefonunuzu sizler de hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisi olarak buradayız.

Mobil cihazınız Samsung S7 Edge‘nin arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tamir Dünyası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No :30/A Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S7 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde galaxy s7 ön cam değişimi, kırık ekran camı ve s7 camım kırıldı hakkında bilgiler verilmektedir.