Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi
Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi servisimizde yapılmaktadır. Galaxy S7 Edge telefonunuz düşme, çarpma, darbe sonucu kırılmış olabilir. S7 Edge Ekran üzerinde lekelenmeler, çizgiler, dokunmatik kaybı, ekran kararması vb. durumlar yaşıyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisimize gelerek değişimini sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişim Fiyatı için 0216 387 65 55 i arayabilirsiniz. Yapılan işlem %100 Orijinal olup kullanıcı hatası olmadığı sürece (çarpma, darbe, sıvı teması) 6 AY GARANTİ vermekteyiz. Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi servisimiz de ortalama 2-4 saat sürmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi
Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi

Galaxy S7 Edge cep telefonunuzu düşürdüğünüz de tüm fonksiyonları çalışsa da, sadece ön camınız kırılmış olsa bile EKRAN DEĞİŞİMİ yaptırmanız gerekmektedir. S7 Edge Ön Cam Değişimi yapılmamaktadır. Hasar görmüş S7 Edge telefonunuzu sizler de hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisi olarak buradayız.

Mobil cihazınız Samsung S7 Edge‘nin arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No :30 Kartal.

Avrupa Yakası Bakırköy Adres – Kartaltepe mahallesi, İncirli Caddesi, Akbulut İş Merkezi yanı Bakırköy.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.