NOTE 7 CAM DEĞİŞİMİ
NOTE 7 CAM DEĞŞİMİ

 

Camınız mı kırıldı ve ne yapacağım diye mi düşünüyorsunuz? Servisimizde cam değişimi yapılmaktadır. Telefonunuz bir yerden mi düştü? Telefonunuzu bir yere mi vurdunuz? Hiç sorun değil bunun için yardım almak için servisimize veya müşteri hizmetimize başvurabilirsiniz. Tamir dünyası olarak Samsung Galaxy Note 7 camınızı hiçbir aksaklık olmadan değiştiriyoruz. Biz telefonunuzun hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ön camını değiştiriyoruz.

Ekranınız da her şey gözüküyor,  dokunmatiği çalışıyor ve mürekkeplenme olmamış ise bir sorun yok sadece camınız kırılmış anlamına gelir.  Bizde servisimiz olarak cam değişiminizi gerçekleştiriyoruz. Bu durumda Note 7 cam değişimi yaptırmanız gerekmektedir. Telefonunuzun kırık camınızı söküyor ve yenisi ile değiştiriyoruz ilk günkü görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Eğer bu denilenler var ise Samsung Galaxy Note 7 cihazınızın ekranını değiştirmeniz gerekmektedir. Hiçbir sorun yaşamamanız adına garantimizi veriyoruz.

  Samsung galaxy note 7 cam değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung S7 Arka Cam Değişimi başlıklı makalemizde S7 arka ca fiyat, s7 arka cam ve s7 arka cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.