Samsung Galaxy J7 Ön Cam Değişimi servisimiz de yapılmaktadır. Galaxy J7 telefonunuz kırıldıysa yüksek maliyetler ödemenize gerek  yok. Eğer cep telefonunuzu düşürmüş iseniz, ön cam mı yoksa ekran mı kırıldığını şöyle anlayabilirsiniz.

Galaxy J7 cihazınızı bir kaza sonucu düşürdünüz, cep telefonunuzun dokunmatiği, sensörleri ve home (orta tuş) eğer çalışıyorsa cihazınızın sadece ön cam değişimi ile sorununuzu çözebiliriz. Faka Galaxy J7 telefonunuzun ekranında görüntü yoksa ve dokunmatik çalışmıyorsa ekran değişimi yaptırmalısınız.

Tamir Dünyası Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz. Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz. Stoklarımızdaki Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz. Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.

Toplamda 3000 in üzerinde cam değişimi yapmış bulunmaktayız.

Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Anakart tamirleri ve Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

ADRES:

Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No: 30 KARTAL / İSTANBUL             

0216 387 65 55

0545 387 65 55

0850 346 54 95

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy A9 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde samsung a9 2016 cam değişimi, samsung a9 ekran ön camı değişimi ve samsung a9 tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.