Samsung Galaxy J3 Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy J3 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy J3 Ön Cam Değişimi servisimizde yapılmaktadır. Samsun J serisinin en iyi amiral gemilerinden olan J3 cep telefonunuzun ekranı kırıldıysa, ekran üzerinde görüntü bozukluğu yoksa ve dokunmatiği düzgün çalışıyorsa Ön Cam Değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır. Galaxy J3 Ön Cam Değişimin de orijinal ekranınıza zarar verilmemektedir. Sizin orijinal ekranınızın üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan camı değiştirmekteyiz. 

Galaxy J3 bir kaza sonucu ekranını kırmış olabilirsiniz. Eğer J3 telefonunuz da ekran da lekeler, görüntü kaybı, dokunmatik kaybı vb. sorunlar yaşıyorsanız o zaman komple ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

Samsung Galaxy J3 Ekran Değişimi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hayatımıza yön veren cep telefonları zarar gördüğünde güvenilir, hızlı ve kaliteli cep servisi ararız. Tamir Dünyası Cep Telefonu Teknik Servisi olarak buradayız.  Onarımını aynı gün gerçekleştirip,  güvenilir bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Mobil cihazınız Samsung J3‘ün arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No:30 Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

0216 387 65 55
0545 387 65 55

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi başlıklı makalemizde galaxy s7 edge ekran değişimi, orijinal s7 edge ekran ve s7 edge ekran hakkında bilgiler verilmektedir.