Samsung A3 (2016) Ön Cam Değişimi 149 TL

Samsung A3(2016) Ön Cam değişimi cihazınızın ekranı kırıldığında ya da çatladığında ekranda görüntü varsa komple ekran değişimi yapmaya gerek kalmaksızın yapılan ekonomik bir işlemdir, bu tür sorunlarda oluşan arızaları TAMİR DÜNYASI olarak çözüyoruz. 

Piyasada işi bilmeyen tecrübesiz teknik servisler cam değişiminde ekranınızı kırabileceğinden sizlere risk vermektedirler.

Tamir Dünyası’nda Ön Cam Değişimlerinde RİSK YOKTUR. Orjinal Makineler ile sağlıklı bir şekilde cam değişişimi yapılır.

A3(2016) Ön Cam değişim işlemi sırasında LCD ekranınıza hiç bir zarar gelmiyor, çünkü bu işlem kesinlikle elimizle yaptığımız bir işlem değildir, Endüstriyel makineler ile gerçekleşen bir işlemdir. Tamir Dünyası olarak yaptığımız işleme ve değiştirdiğimiz parçaya, kullanımdan kaynaklı olmadığı takdir de 6 Ay garantisini veriyoruz.

A3 (2016) Ön Cam Değişim Fiyatı 149 TL

Değiştirdiğimiz ön camlarımız sayesinde, yapılan işlem sonrası cep telefonunuz ilk gün ki görüntüsüne kavuşacaktır.

Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak cep telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır Ücretsiz olarak cep telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. YURTİÇİ KARGO Anlaşma Kodumuz (265396767)

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Samsung A3 (2016) Ön Cam Değişimi
Samsung A3 (2016) Ön Cam Değişimi

Bizi diğerlerinden Servis olarak ayıran özellikler ise ;

* İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şubelerimiz vardır. Size en yakın servisimizde aynı hassasiyette işlem yaptırabilirsiniz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Samsung Galaxy A9 Ön Cam Değişimi

*Çok Şubeli servis avantajlarından biride Anadolu yakasında yaptırdığınız bir cihazınızın Garanti dahili olan bir sorununu Avrupa yakası servisimizde de Ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

* Tam Donanımlı servislerimizde Tek Merkezden kontrol edilen Kayıt ve yazılım sistemleri  mevcuttur. Yapılan Tüm işlemleriniz kayıt altında olmaktadır.

  Son 4 Yıl içerisindeki hızlı büyümemizi hazmedemeyen diğer teknik servislerin, Müşteri görünümüyle gerçeği yansıtmayan sahte, kötü yorumları ile Markaya zarar verme çabalarına inat Sektöre Öncülük etmeye, Siz değerli müşterilerimize de Kaliteli Hizmet vermeye devam edeceğiz.

YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

logo300x7500

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Anadolu Yakası Kartal Adres Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No:30 Kartal.

Avrupa Yakası Bakırköy Adres Kartaltepe mahallesi, İncirli Caddesi, Akbulut İş Merkezi, No:6/56 Girişi(Garanti Bankası Yanı) Bakırköy.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ürünümüze oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Samsung A5(2016) Ön Cam Değişimi 250 TL başlıklı makalemizde samsung a5 2016, samsung a5 2016 ön cam değişim fiyatı ve samsung a5 2016 ön cam değişim istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.