Blog

Samsung A3 (2016) Kamera Camı (Lens) Değişimi

Samsung A5 2016 cam issues

Samsung A3 (2016) Kamera Camı (Lens) Değişimi 

Samsung A3 (2016) Kamera Camı (Lens) Değişimi Tamir Dünyası Cep Telefonu Tamir Servisi‘n de gün içerisinde yapılmaktadır. Samsung‘un amiral gemisi A3 2016 cep telefonunuz düşme sonucu  arka kapağı ve arka kamera camı kırılmış olabilir. Aşağıda ki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, orijinal ve 1 saat aralığında yaptırabilirsiniz.

A3 2016 Kamera Camı (Lens) Değişimi
A3 2016 Kamera Camı (Lens) Değişimi

A3 2016 cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No: 30 Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan IPHONE 6 Plus dokunmatik okumuyor başlıklı makalemizde iphone 6 plus cam değişim istanbul, iphone 6 plus cam değişimi ve IPhone 6 plus dokunmatik çalışmıyor ne yapmalıyım hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *