Samsung A2 Core ön cam değişimi için doğru yerdesiniz. Türkiyede ilk cam değişimini yapan servis olan Tamir Dünyası’na hoş geldiniz.

Samsung Galaxy A serisinin yeni modeli olan Galaxy A2 Core (A260F) akıllı telefonu hatırı sayılır adette satıldı. E tabiki bu cihazında kaçınılmaz bir sonu var. Samsung A2 Core Ekran kırılması sonucu kırılan ön cam değişimini servisimizde Profesyonel ekip ve makinelerle yapıyoruz.

OLED ve AMOLED ekran teknolojilerinde Türkiye’de ilk ön cam değişimlerini gerçekleştirdik. Biz bu işi bilerek yapıyoruz, tesadüfcü servislerden uzak durmanızı öneririz.

Samsung Galaxy A2 Core A260F cihazınızın ekranında görüntü var ise sadece kozmetik görünüm olan ön camı çatladıysa yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan sadece kırık ekran ön camını değiştiriyoruz. %60’a varan fiyat farkları ile cam değişimi yaptırarak daha avantajlı olabilirsiniz. Samsung Ön Cam değişimlerinin en önemli özelliği cihazın orijinalliği’nin bozulmuyor olmasıdır. Yani içerideki görüntüyü veren ve dokunmatiği algılayan ekran sizin kendi orijinal ekranınız kalacaktır.

Samsung Galaxy A2 Core ön cam değişimi fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

Ön Cam Değişimi neden önemli?

Samsung ve Apple cihazlarda ön cam kırıldığında herhangi bir servise götürdüğünüzde size ekran değişimi önerecektir. Ama sizin sadece ön camınız kırık! Boşuna 3 katı 4 katı fazla para verip orijinalliği kesin olmayan nereden alındığı belli olmayan ekran taktırmaktansa, kendi ekranınıza ön cam değişimi yaptırmanız daha mantıklı ve çok daha uygun fiyatlı olacaktır.

Samsung A2 Core ön cam değişiminde sizin şu anda kullanmakta olduğunuz LCD iç ekran kullanılarak sadece kırık olan ve hiçbir elektronik bağlantısı bulunmayan ön cam değişir.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon: 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55 -0541 252 86 33 – 05417361699
Whatsapp: 0545 378 65 55
Mail: info@tamirdunyasi.com.tr

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 10 Plus Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.