note-7-sarj-olmuyor
NOTE 7 ŞARJ OLAMAMA SORUNU

   Samsung galaxy note 7 cihazınız şarj olmuyor mu? Samsung un note serisindeki yeni telefonu Samsung Galaxy Note 7 ağustos ayının ikinci veya üçüncü haftası raflarda olması bekleniyor.  Samsung telefonlarında diğer bir sorunda şarj olamama sorunudur. Bu samsung galaxy note 7 içinde geçerli olabilmektedir.  Teknik servisimizde %1 aksaklık olmadan sorununuzu çözüyoruz.

   Çoğu akıllı telefonlar da bu sorunla karşılaşılmaktadır. Telefonunuzu şarja takıyorsunuz şarj oluyor gibi gözükse de olmuyor mu? Veya hiç gözükmüyor mu? Telefonunuz şarjı varken de kapanıyor mu? Bunun doğruluğunu anlamak için ilk olarak şarj aletinizi kontrol etmelisiniz. Daha sonra batarya da sorun olup olmadığını anlamalısınız. Eğer şarj aletinizde bir sıkıntı yok ise şarj soketinde bir sıkıntı olabilir. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp şarj etmemenizi öneririz. Cihazınızı haftada bir kere şarjını tamamen bitirip tamamen doldurun. Farklı kişilerden şarj aleti edinerek şarj aletinizin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bu sıralananlara dikkat ederseniz hepsi tavsiye niteliğindedir. Ancak bunların hiç birisi işe yaramamış ise telefonunuzu servise göndermeniz gerekmektedir. İşte bu durumda biz devreye giriyoruz.

Tamir Dünyası olarak samsung galaxy note 7 telefonunuzun şarj arızasının onarımını  %100 orjinal bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung S7 Arka Cam Değişimi başlıklı makalemizde S7 arka ca fiyat, s7 arka cam ve s7 arka cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.