note-7-sarj-olmuyor
NOTE 7 ŞARJ OLAMAMA SORUNU

   Samsung galaxy note 7 cihazınız şarj olmuyor mu? Samsung un note serisindeki yeni telefonu Samsung Galaxy Note 7 ağustos ayının ikinci veya üçüncü haftası raflarda olması bekleniyor.  Samsung telefonlarında diğer bir sorunda şarj olamama sorunudur. Bu samsung galaxy note 7 içinde geçerli olabilmektedir.  Teknik servisimizde %1 aksaklık olmadan sorununuzu çözüyoruz.

   Çoğu akıllı telefonlar da bu sorunla karşılaşılmaktadır. Telefonunuzu şarja takıyorsunuz şarj oluyor gibi gözükse de olmuyor mu? Veya hiç gözükmüyor mu? Telefonunuz şarjı varken de kapanıyor mu? Bunun doğruluğunu anlamak için ilk olarak şarj aletinizi kontrol etmelisiniz. Daha sonra batarya da sorun olup olmadığını anlamalısınız. Eğer şarj aletinizde bir sıkıntı yok ise şarj soketinde bir sıkıntı olabilir. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp şarj etmemenizi öneririz. Cihazınızı haftada bir kere şarjını tamamen bitirip tamamen doldurun. Farklı kişilerden şarj aleti edinerek şarj aletinizin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bu sıralananlara dikkat ederseniz hepsi tavsiye niteliğindedir. Ancak bunların hiç birisi işe yaramamış ise telefonunuzu servise göndermeniz gerekmektedir. İşte bu durumda biz devreye giriyoruz.

Tamir Dünyası olarak samsung galaxy note 7 telefonunuzun şarj arızasının onarımını  %100 orjinal bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

NOTE 7 şarj arızası
NOTE 7 şarj arızası

Telefon Numaralarımız.

Mesai Saatleri içinde 0216 387 65 55 – 0850 346 54 95 

(Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

Biz Tamir Dünyası Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

 

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KAMERA CAMI DEĞİŞİMİ

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 14 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.

3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

Cevap: Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Anadolu Yakası:  Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

Avrupa Yakası: Kartalepe Mah. İncirli Cad. Akbulut İş Merkezi yanı BAKIRKÖY / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Akşam 19:30)

Ürünümüze oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Samsung S7 Arka Cam Değişimi başlıklı makalemizde S7 arka ca fiyat, s7 arka cam ve s7 arka cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.