Hangi Marka Cep Telefonu veya Tabletleri onarıyorsunuz?

iPhone, Samsung, LG, HTC, SONY, Huawei, Xioami, Meizu, ZTE, TURKCELL, Vestel, Alcatel gibi diğer Tüm Marka model cep telefonu ve tablet modellerini onarıyoruz. Tüm marka model cihazın yedek parça ve yazılım desteği servisimizde mevcuttur.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesTelefonumun Ekranımı yoksa Camı'mı değişeceğini nasıl anlarım?

Eğer cihazınızın ekranında görüntü var ise, kullanımında bir sorun yoksa, iç ekran da mürekkep lekesi ,yada çizgilenme yok ise ÖN CAM Değişimi ile çözüm bulabilirsiniz. Belirttiğimiz sorunlardan birisi ekranınızda mevcut ise Komple LCD ekran değişimi yapılması gerekir.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesTamir sırasında Cihazımdaki Bilgilerim Silinir Mi?

Donanımsal arızalarda ve Ekran , ön cam değişimi gibi onarımlarda hiç bir şekilde bilgi silinmez. Sizin cihazınızdaki bilgiler ile bi işimiz yoktur. SadeceYazılım yüklenmesi durumunda bilgiler silinir ve bu tip bir durumda da telefon ile aranarak onayınız alınmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesTamir Süresi Ne Kadardır?

Servisimiz Türkiye’deki en hızlı Cep telefonu Tamir Servisidir. 10 Dakika’dan başlayan tamir sürelerimiz olup yapılacak işleme bağlıdır. Ekran ve ön cam değişimleri 15-45 dakika arasında sürebilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesŞehir Dışından Size cihazımı nasıl göndereceğim?

Şehir dışı müşterilerimiz için 10 yıldır anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile Ücretsiz Gönderim sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargoya Anlaşma kodumuz olan : 265396767 nolu bayi kodumuzu verirseniz tüm şirket bilgilerimiz karşınıza çıkacaktır. Ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesÖdeme Yöntemleriniz Nelerdir?

HAVALE – EFT – Kredi Kartı – Nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesVeri Kurtarma yapıyor musunuz?

Çoğu cihazdan ,hatta çalışmayan açılmayan cihazlardan veri kurtarımı yapıyoruz. Verilerinizi sizin getirmiş olduğunuz bir USB Flash Belleğe kopyalıyoruz. USB Belleğiniz yoksa mağazamızdan istediğiniz kapasitede bir Flash bellek satın alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

4.5 (90%) 6 votesSık Sorulan Sorular
4.5 (90%) 6 votes