Lg mobile ailesinin K serisinden Lg K8 cep telefonu 5.0 inç lik hassas ekrana sahip olup gündelik hayatta sık rastlanan düşme,arka cepte taşırken kasılma gibi yaşatığınız sıkıntılarda cihazınızın ekranının zarar görmesi gibi durumlarda tek yapmanız gereken Tamirdünyası ekibimizden randevu talep etmenizdir.

Lg K8 ekran değişiminde son derece titizlikleve itina ile onarımı gerçekleştikden sonra ilk günkü gibi kullanıma geçebilirsiniz.

Tamirdünyası ekibi olarak Lg K8 ekran değişimi gerçekleştikden sonra olası aksi bir durumda yaptığımız ekran ile ilgili 6 ay garanti verip sizden kaynaklanmayan sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz

İncelik ve tecrübe isteyen Lg K8 ekran değişimi uzman teknisyen arkadaşlarımız tarafından 1 ila 2 saat içinde onarımını gerçekleştiriyoruz.Bu değişimden sonra hiç bir şekilde bilgileriniz silinmez ve eskisi gibi kullanamya devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LG G4 Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde g4 cam değişimi, g4 ön cam değişimi ve lg g4 arızası hakkında bilgiler verilmektedir.