İçindekiler

LG G2 Ekran Değişimi

LG G2 Ekran değişimi Servislerimizde Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile 1 Saat içerisinde yapılmaktadır. LG G2 cep telefonunuz darbeden veya kasmadan kaynaklı kırılmış bozulmuş olabilir.

LG G2 Ekran Değişim Fiyatı

 LG Ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınızın tüm testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. Tamir Dünyası servislerinde cihazınız ön incelemeden geçer ve sağlıklı olarak onarımı yapılır. Servis vizyonumuzda sorun oluşturabilecek cihazların tamirini yapmak yoktur. Cihazınız sağlıklı randımanlı bir şekilde çalışacaksa Garantili olarak yapılmaktadır.

LG G2 Dokunmatik Ekran

Lg G2 dokunmatik ekran kırılması sonucu cihazın dokunmatiği çalışsa dahil komple LG G2 LCD Ekran değişmesi gerekmektedir. Değişen Ekran üzerinde ;

LG G2 Dokunmatik Ön Cam + LG G2 iç LCD Ekran + LG G2 Ekran Çerçevesi (KASA) bütün olarak değişmektedir.

Yapılan işlemden sonra lg g2 ekran görüntüsü alma, lg g2 ekran yakalama  özelliğiniz Orjinali gibi çalışmaya devam edecektir.

Yapılan işlemden sonra lg g2 çift tıklama özelliği çalışmaya devam edecektir.

1saattehazir

LG G2 Ekran Değişimi
LG G2 Ekran Değişimi Fiyatı

Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.

Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.

Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.YURTİÇİ KARGO Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.

2- Size Nasıl Güvenebilirim ?

Cevap: 20 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.Firmamızın 2 teknik servisi bulunmaktadır,bizleri ziyaret edebilirsiniz.(KARTAL-BAKIRKÖY)

3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?

Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.Yada kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

ADRES:

Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:40 KARTAL / İSTANBUL

İLETİŞİM:

0216 387 65 55

0545 387 65 55 

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Cumartesi (Sabah 09:00 – Aksam 19:30)

Bir önceki yazımız olan LG G3 Ekran Değişimi başlıklı makalemizde lg d855 dokunmatik, lg d855 g3 ekran ve lg g3 dokunmatik değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.