Kırık telefon ekranı tamiri için teknik servis hizmeti almanız halinde telefonunuzu uzun yıllar kullanmaya devam edersiniz. Çağımız teknolojisi cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri ekran camı kırılmasıdır. Sürekli cepte ya da elde taşınan cep telefonları oldukça ince ve hassas yapısı nedeniyle meydana gelen küçük bir kaza sonucu darbe alarak camı kırılabiliyor. Düşme veya darbe alma sonucu kırılan ekran camı için hemen bir yetkili servise başvurmanız gerekir. Zira kırılan cam içerideki dokunmatik ekrana zarar verirse geri dönülemez hasarlara sebep olabilir. Telefonun uzda ekran camı kırılması olduğu anda acilen cihazınızın marka ve modeli konusunda uzman bir yetkili servise başvurmalısınız. Ancak sıradan bir tamircide tamir yaptırmanız geri dönülemez yanlışlara sebep olarak telefonunuzu kullanılamaz hale getirebilir.

Kırık Telefon Ekranı Tamiri Nasıl Yapılır?

Kırık telefon ekranı tamiri cihazın marka ve modeline uygun şekilde yapılmalıdır. Telefonun iç ekranına ve dokunmatik sistemine zarar vermeden hassas bir şekilde yapılması gerekir. Üstün bir teknoloji ile üretilen cep telefonlarının tamir ve onarımı da ileri teknoloji cihazlar ile yapılmalıdır. Kırık telefon ekranı tamiratında vakum laminasyon cihazları adı verilen bir teknoloji kullanılır. Camı kırık olan telefon bir kalıba yerleştirilerek kırılan cam kısım vakum ile ayrılır ve yeni cam makine içerisinde titizlikle yerleştirilir. Kırık ekran camlarında camın değişmesinden başka bir çözüm mümkün değildir. Ancak cam değişiminin de özenle yapılması gerekir.

Kırık Telefon Ekranı Tamiri Hizmetlerimiz               

Cep telefonunuzda meydana gelen bir kaza sonucu ekran camı kırılması sorunu meydana geldiğinde sorunu kısa sürede güvenli bir şekilde çözeriz. 1993 yılından bu yana telefon tamiri alanında hizmet veren firmamız eğitimli ve uzman bir teknik ekip ile çalışır. Her marka ve modeldeki cep telefonunun ekran camı değişimini garantili ve güvenli bir şekilde yaparız. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkânlarımızdan faydalanarak ekran camı kırılan telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde değişimi yaparak tarafınıza göndeririz. Kırık telefon ekranı tamiri için en kaliteli ve güvenli hizmeti bizden alabilirsiniz. 

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Kadıköy Telefon Tamiri
Kırık Telefon Ekranı Tamiri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Kayseri Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Kayseri Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.