Telefon pek çok kişinin olmazsa olmaz eşyasıdır. Hatta birçok kişinin hayatının anlamıdır. Ancak hayatımızın anlamı olan telefonlar bazen en olmadık anlarda arıza verebilir. Ancak hemen strese girmeyin, biz İzmir telefon tamiri firması olarak kaliteli bir şekilde hizmet vererek sizi bu dertten kurtarabiliriz. Gerek ekran değişimi gerekse kulaklık girişi sorunları gibi çok ciddi telefon sorunlarında da rahatlıkla bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve garantili telefon tamir hizmeti veriyoruz. Cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilme imkânı sunan bir firmayız.

Telefon Nasıl Arızalar Verir?

Telefon çeşitli nedenlerle arıza verebilir. Bu nedenler; batarya şişmesi, ekran kırılması, sıvı teması, virüs bulaşması, ekran donması, şarj yerinin bozulması, şarj olmama, mikrofon arızası, kameranın bozulması, tuş arızaları, telefonun kendi kendine kapanması, sim kart ve hafıza kartı okumaması, telefonun çok fazla ısınması şeklinde sıralanabilir. Bizler İzmir telefon tamiri firması olarak her soruna ayrı ayrı çözümler üretmekteyiz.

Ortaya Çıkan Sorunlara Nasıl Çözümler Üretilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ortaya çıkan her sorunun çözümü farklıdır. Telefonun fazla ısınması kısa devre, sıvı teması, çeşitli virüsler ve yanlış yazılımlardan kaynaklanır ve arızanın neyden kaynaklandığını tespit ederek tamir yaparız. Sim kart ve hafıza kartı temassızlığı olduğunda kart yuvalarını değiştiriyoruz. Telefonun kendi kendine kapanması; donanımsal ve yazılım problemlerinden kaynaklanır. Yazılım yükleyerek veya parça değişikliği yaparak bu soruna çözüm buluyoruz. Tuş takımı bozulduğunda tuş takımını değiştiriyoruz. Kamera arıza yaptığında parça değişimi yapıyoruz. Mikrofonun arızalanması durumunda da mikrofonu değiştiriyoruz. Şarj olmama probleminde arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilerek parça değişimi yapılır. Ekran donması probleminde ise ekran değiştirilir veya yeni bir yazılım yüklenir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Cihazınızın servis durumunu sitemizden sorgulayabilirsiniz

Tüm Telefon Arızalarında Profesyonel Destek

Gördüğünüz gibi her türlü telefon arızasına çözümümüz bulunmaktadır. Bizler işinde uzman deneyimli elemanlarla çalıştığımız için telefonunuzdaki arızayı en kısa sürede tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Telefonunuzun tamir işlemi bittikten sonra dilerseniz elden dilerseniz kargo ile telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Telefonunuz bozulduğunda bizi tercih edebilirsiniz, bizler İ telefon tamiri firması olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

İzmir Telefon Tamiri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan İphone Titreşim Çalışmıyor başlıklı makalemizde İphone Titreşim Çalışmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.