Apple iPhone XS MAX akıllı cep telefonlarında kasa ile bütünleşik olan hatta kasaya perçinlenmiş olan arka Kamera camı kırılması en sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. Darbe sonrası arka kamera camı çatlayabilmektedir veya kırılabilmektedir.

iPhone XS MAX arka kamera camı çatladı veya kırıldıysa servisler genel olarak cihaz değişimi gerektiğini söylemekte veya kasa değişimi önermektedir.

Tamir Dünyası servisinde iPhone XS Max arka kamera camı değişimi yapılabilmektedir. Kasa veya cihaz değişimine gerek kalmadan kırık olan iPhone XS Max kamera camını yenisi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.

Piyasada bir çok teknik servis bıçak ve düz tornavida gibi sert araçlarla sökmeye çalışmakta ve cihazın orijinal kasasını dıştan ve özellikle içten deforme etmektedirler.

Servisimizde iPhone XS Max kamera camını Profesyonel ekipman ile yapılmaktadır.

Bu işlem cihazınız hiç sökülmeden yapılmaktadır. Arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgalar ve ışıklar ile kamera camını tutan epoxy malzemesi yakılmaktadır. Böylece hasar verilmeden yeni kamera camını takıyoruz.

iPhone XS Max arka kamera camı değişimi Fiyatı Ne kadar ?

iPhone XS Max arka kamera camı değişim ücreti için iletişime geçebilirsiniz. 0216 387 65 55

iPhone ön cam ve ekran değişimi fiyat listesi için tıklayınız.

Whatsapp destek hattından sorabilirsiniz. 0545 387 65 55

BU İŞLEMLER SIRASINDA HİÇ BİR VERİ KAYBI YAŞANMAZ , BİLGİLERİNİZ SİLİNMEZ.

iPhone XS Max arka cam kapağının cihaz sökülmeden lazer yöntemi ile nasıl ayrıldığını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

iPhone XS Max Arka Cam kapak lazer ile nasıl sökülür?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı KARGO_ILE_CEP_TELEFONU_TAMIRI-1024x640.jpgiPhone XS Max Kamera Camı Değişimi
5 (100%) 7 vote[s]

Bir önceki yazımız olan iPhone XS MAX Arka Cam Değişimi başlıklı makalemizde iphone xs max arka cam, iphone xs max arka cam fiyatı ve iphone xs max arka cam kapak değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  İphone 6 Dokunmatik Çalışmıyor Arızası