iPhone X kırık ön cam değişimi TAMİR DÜNYASI servisinde EKRAN KIRILMA RİSKİ olmadan Profesyonel ekip ve makinelerle OCA Sistemli yapılmaktadır.Apple’nin yeni amiral gemisi olan iPhone X OLED ekran teknolojisine sahiptir. iPhone X’te dokunmatik ön cam Ekran kırılmaları yaşanabilmektedir.

iPhone X ön cam değişimi konusunda en iyi ve en hızlı servis olma özelliğine sahibiz.

iPhone X Ön cam Değişimi fiyatı ne kadar?

Tüm LCd ekranların Orijinal olarak ön cam değişimlerini yapabiliyoruz. Ekranın tüm katlarına erişebilen bir teknolojimiz var. iPhone X dokunmatiği çalışmıyorsa dahi dokunmatikli ön camlar kullanarak tamir ediyoruz. En uygun fiyatlı çözümleri sağlıyoruz. Bu sayede her bütçeye uygun çözümler sağlıyoruz.

iPhone X ekran dokunmatik ön cam değişim ücreti döviz kuruna göre ve stok durumuna bağlı olarak değişiklilik gösterebilmektedir. iPhone Ekran ve ön cam değişimi fiyat listesi için tıklayınız.

iPhone X Kırık ön Cam değişimi sırasında Ekran zarar görürmü? Kırılma riski varmı?

TAMİR DÜNYASINDA iPhone X ÖN CAM DEĞİŞİMLERİNDE EKRAN KIRILMA RİSKİ YOKTUR. RİSK AMATÖR SERVİSLERİN KENDİNİ KORUMAK İÇİN ve CİHAZINIZI KOBAY OLARAK KULLANMAK AMACIYLA VERİLEN BİR UYDURMADIR: BİZ BU İŞTE TÜRKİYEDE İLK OLANIZ. KENDİMİZE VE İŞÇİLİĞİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR.

iPhone X ekranda görüntü yoksa yada mürekkeplenme varsa ozaman komple ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. iphone X ekran değişimi ile ilgili konuya gitmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ön cam değişimi sırasında HİÇ BİR BİLGİ KAYBI – VERİ SİLİNMESİ yaşanmaz.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon : 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı KARGO_ILE_CEP_TELEFONU_TAMIRI-1024x640.jpg

Bir önceki yazımız olan Samsung Note 8 Ekran Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.