iPhone X kırık ön cam değişimi TAMİR DÜNYASI servisinde EKRAN KIRILMA RİSKİ olmadan Profesyonel ekip ve makinelerle OCA Sistemli yapılmaktadır.Apple’nin yeni amiral gemisi olan iPhone X OLED ekran teknolojisine sahiptir. iPhone X’te dokunmatik ön cam Ekran kırılmaları yaşanabilmektedir.

iPhone X ön cam değişimi konusunda en iyi ve en hızlı servis olma özelliğine sahibiz.

iPhone X dokunmatiği çalışmayan ekranlar içinde Servis orijinali iPhone X Dokunmatikli cam kullanıyoruz. Bu kalitede orijinal işçilik yapan servis tanımıyoruz.

Resimde gösterilen entegre servis dokunmatikli camlarda mevcuttur. Piyasada bu entegre olmayan camlardan takılmaktadır. Bu entegrenin ne işe yaradığını bilmeyen servisler doludur piyasada. Gösterdiğimiz Entegre “3D Multitouch” özelliğini çalıştıran ve parmak hassasiyetini sağlayan entegre’dir.
Ekran ile camı farbrikasyon makineden lamine ederken arasına kullandığımız madde, Fabrikasyon Mitsubishi OCA ‘dır. Herşeyin en orijinalini en kalitelisini sizler için kendimiz tedarik ediyoruz.
Kullanılan ön camlar orijinal olup piyasadakiler gibi yükseklik ele gelme yapmaz. Kalın camlarla kıyaslamayınız.

BİZ BU İŞİ BİLEREK VE SEVEREK YAPIYORUZ. KULLANDIĞIMIZ MALZEMELERİ , TEDARİKÇİLERİN GETİRDİĞİ VE DAYATTIĞI ÜRÜNLERDEN SEÇMİYORUZ. KALİTESİNİ BİLDİĞİMİZ ÜRÜNLERİ KENDİMİZ İTHAL EDİYORUZ.

Kullanılan Ekran çıtaları orijinal servis yapışkanlarıyla birlikte uygulanmakta olup , japon yapıştırıcısı gibi ekrana zarar verecek maddeler kullanmıyoruz.
Not: Çoğu servis Japon yapıştırıcısı ile çıtaları yapıştırmaktadır. Bunun büyük bir zararı vardır. En önemlisi ise japon sürülen ekran 2.kez cam değişimi yapılmamaktadır. Yapılsa bile kırılma riski verilmektedir.

İçindekiler

iPhone X Ön cam Değişimi fiyatı ne kadar?

Tüm LCd ekranların Orijinal olarak ön cam değişimlerini yapabiliyoruz. Ekranın tüm katlarına erişebilen bir teknolojimiz var. iPhone X dokunmatiği çalışmıyorsa dahi dokunmatikli ön camlar kullanarak tamir ediyoruz. En uygun fiyatlı çözümleri sağlıyoruz. Bu sayede her bütçeye uygun çözümler sağlıyoruz.

iPhone X ekran dokunmatik ön cam değişim ücreti döviz kuruna göre ve stok durumuna bağlı olarak değişiklilik gösterebilmektedir. iPhone Ekran ve ön cam değişimi fiyat listesi için tıklayınız.

iPhone X Ön Cam Değişimi Makinesi – Ekran Üretiminde Uzak doğu ülkelerinde en yaygın kullanılan Ekran ve camı birleştirme laminasyon makinesidir


iPhone X ön cam değimi videomuz yayınlanmıştır.

iPhone X Kırık ön Cam değişimi sırasında Ekran zarar görürmü? Kırılma riski varmı?

TAMİR DÜNYASINDA iPhone X ÖN CAM DEĞİŞİMLERİNDE EKRAN KIRILMA RİSKİ YOKTUR. RİSK AMATÖR SERVİSLERİN KENDİNİ KORUMAK İÇİN ve CİHAZINIZI KOBAY OLARAK KULLANMAK AMACIYLA VERİLEN BİR UYDURMADIR: BİZ BU İŞTE TÜRKİYEDE İLK OLANIZ. KENDİMİZE VE İŞÇİLİĞİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR.

iPhone X ekranda görüntü yoksa yada mürekkeplenme varsa ozaman komple ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. iphone X ekran değişimi ile ilgili konuya gitmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ön cam değişimi sırasında HİÇ BİR BİLGİ KAYBI – VERİ SİLİNMESİ yaşanmaz.

Servisimize cihazlarınızı YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo anlaşma Kodu: 265 396 767

Telefon : 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı KARGO_ILE_CEP_TELEFONU_TAMIRI-1024x640.jpg

Bir önceki yazımız olan Samsung Note 8 Ekran Değişimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.