Cep telefonu dünyası içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında İphone yer alır. Kalitesi ve kullanım kolaylığı ile ön planda bulunan bu markanın tüm modelleri oldukça yüksek özelliklere sahiptir. İşlemci hızı oldukça başarılı olan markanın teknik servis desteği de yüksektir. Bundan dolayı sizde yeni bir marka ve model arayışı içerisinde iseniz İphone tercih edebilirsiniz. Kendine has özellikleri ile kullanıcısı memnun eden modelleri gün içerisinde işlerinizi de aktif olarak yapmanıza destek sunuyor. Her cep telefonunun arıza yapabildiği gibi İphone modellerinde de bazı arızalar oluşabiliyor. Bu arızalardan bir tanesi de titreşim sorunudur. Biri sizi arıyor ses çıkıyor ancak titreşim çalışmayabiliyor.

İphone Titreşim Neden Çalışmaz

İphone titreşim bazı nedenlerden dolayı çalışmayabilir. Kullanıcı titreşimi kapatmış olabilir. Bunun için titreşim ayarlarını kontrol ederek aktif hale getirin. Tekrar deneyin. Eğer titreşim çalışmıyor ise telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Bu şekilde deneme yaptıktan sonra çalışmıyor ise teknik servis desteği almanız yararınıza olacaktır. Titreşimin çalışmama nedenleri arasında düşme de bulunuyor. Elinizden düşmesi sonucu titreşim zarar görebilir. Bu ve buna bağlı nedenler oluştuğunda titreşimin çalışmadığı durumlarda uzman desteği alarak sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefona su temas etti ise titreşim de zarar görebilir.

İphone Titreşim Sorununda Ne Yapılmalı

İphone titreşim sorunu ile karşılaştığınızda teknik servis desteğini firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız tüm cep telefonlarının tamiri konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti de alanında uzman kadro ile birlikte vermekte ve kısa sürede ilgili arızayı gidermektedir. Öncelikle cep telefonu modeliniz incelenir ve ilgili arıza teşhisi yapılır. Daha sonra kısa süre içerisinde onarım işlemi yapılarak telefonunuz çalışır bir şekilde size teslim edilir. Tüm bu hizmet içeriğini kurumsal olarak sunan firmamız sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. İsterseniz kargo ile de arızalı olan cep telefonu modelini gönderebilirsiniz. Ön cam değişimi konusunda da uzman desteği alabilirsiniz. Garantili olarak verilen bu hizmetlerden yararlanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Mersin Telefon Tamiri
İphone Titreşim Çalışmıyor
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan İphone Gizli Özellikler Nelerdir başlıklı makalemizde İphone Gizli Özellikler Nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.