İPhone SE
İPhone SE

İPhone Se telefonunuz da görüntü yok yada lekeler var yada kırık ekranınızda mürekkep dağılmış gibi bir görüntü mevcut ise telefonunuzun ekranının değişmesi gerekmektedir. İPhone Se ekranınızı değiştirirken kullandığımız ürünler tamamı ile orjinal ürünlerdir

İPhone SE cihazınız düşme sonucunda ekranında görünte olsaydı ve dokunmatik çalışsaydı, İPhone SE Ön Cam Değişimi yeterli olacaktı.

Kırık olan İPhone SE ekranınızı, Kartal şubemize gelerek elden de teslim edebilirsiniz.

İPhone SE Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz sıfır telefondan farksız görünecektir.

iPhone 6SE  Ekran Değişimi
iPhone 6SE Ekran Değişimi

İPhone SE ekran değişimi konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz

Eğer İstanbul dışındaysanız yada servislerimize gelecek durumda değilseniz yurtiçi kargo anlaşma kodumuz olan 265396767 numarasını şube yada kargo personeline ileterek ücretsiz olarak telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Ödeme işlemini kredi kartı veya havale/eft olarak yapabilirsiniz.

Servisimize gelen cihazınız geliş durumunda ve onarım durumunda ,yetkili arkadaşlarımız tarafından aranarak size bilgi verilmektedir yada telefonunuza gelen servis kodu ile sitemiz üzerinden telefonunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 6S Ön Cam Değişimi başlıklı makalemizde iphone 6s ön cam çatladı, iphone 6s ön cam değişim fiyatı ve iphone 6s ön cam değişim ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.