Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen telefon markalarından biri kuşku yok ki iphone akıllı telefonlardır. Bu telefonların bilinmeyen ve gizli birçok özelliği bulunuyor. Kullanıcılar tarafından bilinmeyen bu özelliklerin bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün.

İphone Bilinmeyen Özellikleri

Eğer iphone kullanıyorsanız 200 gb ve üzeri depolama alanı satın aldıysanız, bu depolama alanı aynı zamanda aile üyeleri ile birlikte paylaşarak kullanabilirsiniz. Ram belleğini temizlemek istediğinizde tuş kilidini yana kaydır yazısı çıkana kadar basılı tutmanız halinde RAM arka planda yoran bütün uygulamaları kapatacaktır. Panorama kamera modunu kullanırken eğer ok simgesine tıklayarak kameranın doğrultusunu değiştirmek isterseniz, bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap makinesi açtıysanız girdiğimiz hatalı rakamı üzerine tıklayarak sağdan sola doğru kaydırabilirsiniz. Denetim merkezinde ekran için kayıt özelliğini sabitleyerek video kaydı alabilirsiniz. Bu gibi çeşitli iphone özellikleri kullanıcıları tarafından pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda siz de iphone gizli özellikler nelerdir diye araştırma yaptığınızda bu konuda internetten çeşitli birçok özelliği bulabilir ve telefonunuzda bu özellikleri kullanabilirsiniz.

İphone Çeşitli Özelliklerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Günümüzde gerek ülkemizde gerekse de dünyada en çok tercih edilen telefonlardan bir tanesi olan iphone çeşitli özellikleri ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Sizde iphone gizli özellikler nelerdir araştırma yaparak bu deneyimi çok daha farklı bir şekilde ve keyifli hale getirerek kullanabilirsiniz.

Tamir Hizmeti İçin 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Telefon tamiri firmamız iphone gizli özellikler nelerdir diye araştırma yaptığınızda blog ve çeşitli web sayfamızda bu özellikleri sizlere belirli aralıklarla sunmaya devam ediyoruz. Olası iphone arıza ve şikayetlerinde siz de firmamızı tercih ederek tamir hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Telefonunuzda oluşabilecek çeşitli sorun ve arızalarda garanti kapsamında kalan tüm problemleri uzman personellerimiz ile çalışıyor ve size sorunsuz – sıkıntı yaratmayacak şekilde telefonunuzu tekrar teslim ediyoruz. Üstelik tüm bu problemleri kısa sürede çözen firmamız avantajlı fiyat seçenekleriyle tamir hizmetini sunan en iyi adresler birtanesi olarak öne çıkmaktadır. Telefonunuzun ister kargo ile gönderebilirim isterseniz de elden teslim ederek firmamıza emanet edebilirsiniz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Telefonum Çalındı Ne Yapmalıyım
İphone Gizli Özellikler Nelerdir
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan İphone Bluetooth Sorunu başlıklı makalemizde İphone Bluetooth Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.