Cep telefonu dünyasında birçok marka ve model yer alıyor. Her modelin kendine has özellikleri bulunuyor. Bu marka ve modeller arasında İphone en çok tercih edilen gurup içerisinde yer alır. Kullanımın pratik olması sayesinde istediğiniz verimliliği elde edebilirsiniz. İphone kullanıcı görüşleri ele alındığında pozitif bir yaklaşımın ön planda olduğu görülmektedir. Sizde markanın tarzınıza uygun olan modellerini tercih ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Ayrıca şarj süresinin de uzun olması işleriniz daha aktif yapabilmenize imkan tanıyor. İphone bilinmeyen bazı özellikleri bulunuyor. Bu gizlik özellikler aktif edildiğinde kullanımınız daha kaliteli olacaktır. Bu özellikleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Bilinmeyen Özellikler

Ram belleğini temizleme cihazın daha hızlı çalışmasına olanak sağlar. Bunun için kısa yoldan bir işlem yapabilirsiniz. Kilit tuşu yana kaydır yazını çıkana kadar basılı tutmanız gerekiyor. Sonrasında bırakarak ana ekran tuşuna basmanız gerekir. Bu işlem ram belliğini temizlemenize olanak sağlayacaktır. Bunu belirli bir aralıklarda yapabileceğiniz gibi telefonunuz yavaşladığı sürede hemen uygulayabilirsiniz. Gizli özellikle arasında kulaklığa bir kez basınca hemen bir şarkı açılmaktadır. Bir kez daha basında şarkı değişmektedir. Fotoğraf çekmek istediğinizde ise kulaklık tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Çekimi hemen yapacaktır. Şarj süresi yetmiyor ise ve hemen şarj etmek istediğinizde uçak moduna almanız verimli bir şarjın dolmasına olanak sağlayacaktır. Şarj doldurma süresini de kısaltacaktır.

Diğer Özellikler

Cihaz kamera modunda iken kilit tuşları yardımı ile fotoğraf çekilebilir. Bunu test ederek uygulayabilirsiniz. Kameranın daha net çekmesini istiyorsanız mutlaka odaklanmayı ihmal etmeyin. Bunun için de kameranın ortasına dokunmanız yeterli olacaktır. Tüm bu özellikler sayesinde cihazınızı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Arıza durumunda ise kurumsal noktalardan destek almaya özen gösterin. Bu sayede verimli bir sonuç elde edilecektir. Firmamız tüm cep telefonları modellerinin tamiri konusunda sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıca hizmet içeriğini garantili olarak sunuyor. Sizde en iyi sonucu almak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Tamir işlemi alanında uzman personel tarafından titizlik içerisinde yapılır.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Fikirtepe Telefon Tamiri
İphone Bilmediğimiz Özellikleri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan İphone Batarya Fiyatları başlıklı makalemizde İphone Batarya Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.