Apple iPhone 8 Plus akıllı cep telefonlarında kasanın arka bölümü cam malzemeden yapılmıştır. Darbe veya esneme sonrası arka kapak çatlayabilmektedir veya kırılabilmektedir.

iPhone 8 plus arka cam çatladı veya kırıldıysa servisler genel olarak cihaz değişimi gerektiğini söylemekte veya kasa değişimi önermektedir.

Tamir Dünyası servisinde iPhone 8 Plus arka cam değişimi yapılabilmektedir. Kasa veya cihaz değişimine gerek kalmadan kırık olan iPhone 8+ arka camını yenisi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.

Piyasada bir çok teknik servis bıçak ve düz tornavida gibi sert araçlarla sökmeye çalışmakta ve cihazın orijinal kasasını dıştan ve özellikle içten deforme etmektedirler.

Servisimizde iPhone 8 plus arka cam değişimi Lazer makinesiyle Profesyonel olarak yapılmaktadır.

Bu işlem cihazınız hiç sökülmeden yapılmaktadır. Arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgalar ve ışıklar ile kapak arkasındaki Epoksi maddesi yakılmakta ve imha edilmektedir.

Sonrasında tekrar Lazer ile yüzey temizlenmekte ve yeni arka cam kapak montajlanmaktadır.

SORU : Tamir Dünyası neden Lazer sistemi kullanarak arka cam değişimi yapıyor?

CEVAP: Servisimizde Fiber Lazer makinesi kullanmaktayız. Öncelikle her zaman sektörde Teknolojiyi ilk kullanan ve son sistem cihazları bünyemize katan bir anlayışla çalışıyoruz. Önceliğimizi sizin cihazlarınızın en temiz işçilik ile onarılmasıdır. LAZER sistemi ile cihazınız hiç sökülmeden ve 0 derece ısıyla, yani hiç ısı kullanmadan tamamen lazer ışınlarıyla kapak yakma işlemini gerçekleştiriyoruz.

SORU : Peki diğer telefoncular Normal yöntemle arka cam değişimini nasıl yapıyorlar?

CEVAP: Diğer teknik servisler hiç tavsiye etmediğimiz şekilde, cihazı komple son vidasına kadar sökerek kasanın içini boşaltıyor. Anakartını yerinden söküyor. Bataryanın orijinal bantlarını parçalayarak ve deforme ederek bataryayı yerinden ayırıyor . Sonra 400 derece sıcak havayla tek tek cam parçalarını sökmeye çalışıyor.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 8 Plus arka cam değişimi Fiyatı Ne kadar ?

iPhone 8 Plus arka cam değişim ücreti için iletişime geçebilirsiniz. 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55 -0545 499 14 44

iPhone ön cam ve ekran değişimi fiyat listesi için tıklayınız.

Whatsapp destek hattından sorabilirsiniz. 0545 387 65 55

BU İŞLEMLER SIRASINDA HİÇ BİR VERİ KAYBI YAŞANMAZ , BİLGİLERİNİZ SİLİNMEZ.

iPhone 8 Plus arka cam kapağının cihaz sökülmeden lazer yöntemi ile nasıl ayrıldığını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Arka Cam kapak lazer ile nasıl sökülür?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı KARGO_ILE_CEP_TELEFONU_TAMIRI-1024x640.jpg

Bir önceki yazımız olan Samsung S9 Plus Arka Cam Değişimi başlıklı makalemizde s9 plus arka cam tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.