iPhone 7 Ekran Camı Değişimi

iPhone 7 Ekran Camı Değişimi Türkiye’de ilk ve Tek en güvenilir Servis olarak Tamir Dünyası Servislerinde yapılmaktadır.

APPLE’ın en yeni modeli olan İPHONE 7‘nin ONARIMI TEKNİK SERVİSİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTİR.

iPHONE 7 TELEFONUNUZU düşürdünüz mü , cebinizde mi kırıldı ,çantanızda mı kırıldı hiç dert etmeyin . İphone 7 telefonunuzun ekranında görüntü var,dokunmatikte herhangi bir sorun yok ise korkmanıza gerek yok sadece ön camınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

iPHONE 7 ön cam değişimi.

Ama ekranızda görüntü yok ise veya dokunmatik çalışmıyorsa İPHONE 7 EKRAN DEĞİŞİMİ konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.
Tamir dünyası teknik servisi olarak sektörün öncü firmalarındanız ve iphone 7 ön cam değişimi için son teknoloji endüstriyel makineler kullanıyoruz.Bu işlemi kısaca özetlemek gerekirse;
Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.
Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Stoklarımızdaki iPhone 7 Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.
Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.
Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

tamir-dunyasi-2
Yapılan Ön cam değişimi çok avantajlı bir işlemdir.Ön cam değişiminin avantajlarından bahsetmek gerekirse:
1- Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir değişim olmayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orijinal olacaktır.

EĞER İPHONE CİHAZINIZIN EKRANI ÜSTTEN KIRILDI YADA ÇATLADIYSA UZMANLARIMIZ CİHAZINIZI GÖRDÜKLERİNDE ve sistem kaydı oluşturduklarında sorun tespiti yapıp SİZE DETAYLI BİLGİ VERECEKTİR.

2- Büyük Meblağlar ödemek yerine *** TL ye daha orjinal şekilde Sorununuzu çözebilirsiniz.

Şirketimiz Kurumsal yapıya sahip olup, Yaptırdığınız tüm işlemler Kayıt altına alınmaktadır.
Cam Değişimi Alanında Şirketimiz Türkiyede ilkleri gerçekleştirmekte ve sektöre öncülük yapmaktadır.
Toplamda 5000 in üzerinde cam değişimi yapmış bulunmaktayız.
Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır.

1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?
Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz. Eğer Şehir Dışındaysanız YURTİÇİ KARGO ile Kurumsal anlaşmamız vardır.Anlaşma Kodumuz (265396767). TAMİR DÜNYASI şeklinde veya diğer kargo firmalarına aşağıda yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır.
2- Size Nasıl Güvenebilirim ?
Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Yeni cihazların tamirinde sektörde öncü olduk. Sayfalarımızdaki yorumlardan facebook üzerindeki sayfamızdaki aktif yorumlardan TAMİR DÜNYASI şirketimizi araştırabilirsiniz.
3- Ödemeyi nasıl yapacağım ?
Cevap:Kredi kartı, Havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.Yada kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.
ADRES;
Anadolu Yakası: : Ankara Cad. Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:30 KARTAL / İSTANBUL

Telefon Numaralarımız.
0216 387 65 55
0850 346 54 95
0545 387 65 55

Bir önceki yazımız olan iPhone 7 Ekran Değişimi başlıklı makalemizde apple iphone 7, iphone 7 ve iphone 7 camım kırıldı hakkında bilgiler verilmektedir.