IPhone 6 plus dokunmatik okumuyor arızanız varsa bunun nedeni ekran kırılmasıdır. ekran kırılması bir düşme sonucu veya bir darbe sonucu olabilir. dokunmatik okumuyorsa ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir. servisimizde ekran değişimi yapılmaktadır. ekran değişimi cam değişimiyle aynı işlem değildir. Camın telefonla hiç bir elektronik bağlantısı yoktur. bu durumdan dolayı dokunmatiğinizi etkilemez. telefonunuzun dokunmatiğinin neden bozulduğunu anlamadıysanız servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır. İPhone 6 plus cihazınızın ekran değişimini %1 aksaklık olmadan tamir dünyası olarak çözüyoruz. Yapılan işlemlerden sonra telefonunuz fabrika çıkış haline dönmektedir.

Mobil cihazınız İPhone 6 Plus‘nın arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İstanbul içinde güvenilir, hızlı ve kaliteli Cep Telefonu Tamir Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Anadolu Yakası Kartal Adres – Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, Hamam Sokak, No: 30 Kartal.

Cep telefonunuz bozulduysa ve Şehir dışında iseniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı  Kargo Kodumuz – 265396767 .

Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Samsung A7 sim kart okumuyor başlıklı makalemizde samsung A7 sim kart, Samsung A7 sim kart 2016 ve samsung A7 sim kart bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.