İphone 6 ekran ışığı arızası
İphone 6 ekran ışığı arızası

İPhone 6 ekran ışığı yanmıyor arızasını tamir dünyası olarak %1 aksaklık olmadan sorununuzu çözüyoruz. iphone kullanıcılarının çoğu bu sorunla karşılaşmaktadır. Bu sorun ekran değişimi yaparak çözülmez. Eğer İPhone Ekran Değişimi yaptırdıysanız ve sorun hala devam ediyorsa bu bir Entegre Arızasıdır.  Bu değişmesi gereken ve Anakart üzerinde yer alan elektronik bir malzemedir.

Ekran ışığı sorunları, ekran ayarlarından ya da ekran değişimi ile çözülmez. İPhone 6 Ekran Işığı Arızası olan cihazınızı servisimize getirdiğiniz de işlem süresi ortalama 6 saattir.  Teknik Servisimize gelen İPhone 6, İPhone 6S, İPhone SE, İphone 6 S Plus kullanıcıları ekran ışığı sorunlarıyla karşılaşmaktadır. Mobil cihazınız İPhone 6‘nın arızasını bilmiyorsanız, Tamir Dünyası uzman ekipleri tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınızla birlikte cihazınızın onarımı gerçekleşiyor ve en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediliyor.

İphone 6 donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için teknik servislerimizle veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Neden TAMİR DÜNYASI ?  Avantajları Nelerdir ?

1- Kullanılan CAM’ lar A++ Kalite‘ dir

2- Türkiyede ilk cam değişimi yapan ve Sektöre Öncülük eden Servis

3- Çoklu Ödeme Seçenekleri ( Kredi Kartı ,Havale ve EFT)

4-TELEFONUNUZU BİZE GÖNDERİRKEN KARGO Ücreti ödemezsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 7 Ekran Değişimi başlıklı makalemizde apple iphone 7, iphone 7 ve iphone 7 camım kırıldı hakkında bilgiler verilmektedir.