Apple iPhone 11 Pro akıllı cep telefonları Türkiye’de satışa sunuldu ve büyük ilgi gördü. Bu modelinde de kasanın arka bölümü cam malzemeden yapılmıştır. Darbe veya esneme sonrası arka kapak çatlayabilmekte veya kırılabilmektedir.

iPhone 11 Pro arka cam kapağı çatladı veya kırıldıysa servisler ve telefoncular genel olarak cihaz değişimi gerektiğini söylemekte veya kasa değişimi önermektedir.

Tamir Dünyası servisinde iPhone 11 PRO arka cam değişimi yapılabilmektedir. Kasa veya cihaz değişimine gerek kalmadan kırık olan iPhone 11 Pro arka camını yenisi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.

Piyasada bir çok teknik servis bıçak ve düz tornavida gibi sert araçlarla sökmeye çalışmakta ve cihazın orijinal kasasını dıştan ve özellikle içten deforme etmektedirler.

Servisimizde iPhone 11 Pro arka cam değişimi Lazer makinesiyle kolay ve rahatlıkla Profesyonel olarak yapılmaktadır.

Bu işlem cihazınız hiç sökülmeden yapılmaktadır. Arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgalar ve ışıklar ile kapak arkasındaki Epoksi maddesi yakılmakta ve imha edilmektedir.

Sonrasında tekrar Lazer ile yüzey temizlenmekte ve yeni arka cam kapak montajlanmaktadır.

iPhone 11 PRO arka cam kapak değişimi Fiyatı ne kadar ?

iPhone 11 PRO arka cam değişim ücreti için iletişime geçebilirsiniz. 0216 387 65 55 – 0545 387 65 55

Whatsapp destek hattından sorabilirsiniz. 0545 387 65 55

BU İŞLEMLER SIRASINDA HİÇ BİR VERİ KAYBI YAŞANMAZ , BİLGİLERİNİZ SİLİNMEZ.

iPhone 11 PRO arka cam kapağının cihaz sökülmeden lazer yöntemi ile nasıl ayrıldığını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

iPhone 11 PRO Arka Cam kapak lazer ile nasıl sökülür?

iPhone 11 PRO ön Cam değişimi için ilgili konuya göz atabilirsiniz.

iPhone 11 PRO ön Cam Değişimi

iPhone 11 PRO kamera camı değişimi

Bir önceki yazımız olan iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi başlıklı makalemizde iphone 11 arka cam hakkında bilgiler verilmektedir.