Huawei G7 5.5 ekranıyla kolay zarar görebilen , örneğin cep telefonunuzu arka cebinizde taşırken kasılma oldu ve ekranınız zarar gördü ise Lcd ekranınızın ekran değişimi mümkün.Hassas ve bir o kadar da zarif olan Huawei ekranınızı tamirdünyası farkı il 1 ila 2 saat içerisinde değişimini gerçekleştiriyoruz.

Huaewi G7 cihazınızda darbeden sonra oluşan mürekkeplenme,sarı çizgiler,siyah lekeler v.b gibi durumlarda kople ekran değişimi yaptırmalısınız.

Sektörün en iyi servislerinden biri olarak Tamirdünyası farkı ile taktığımız Huawei G7 ekranın 6 ay garantili şekilde sizlere sunuyoruz.Sizden kaylanaklanmayan durumlarda cihazınızın tekrar işeleme alarak sorunsuz çözüme kavuşur.

Huawei teknisyenlerimizin tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde ekran değişiminde kesinlikle bilgileriniz silinmememktedir.Cihazın performansında veya hassasiyetinde herhangi bir değişim yaşanmaksınızın orjinali gibi değişim sağlanır.

Ürünümüze oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Huawei P7 Ekran ve Dokunmatik Cam Değişimi başlıklı makalemizde huawei ascend p7 ekran lcd, huawei p7 cam ve huawei p7 cam değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Huawi Honor 7 Ekran Değişimi