Fikirtepe telefon tamiri olarak her türlü telefon arızasına çözüm bulmaktayız. Telefon, insan hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Tüm sevdiklerimizle telefon aracılığı ile haberleşiyor, tüm resmi işlerimizi telefon üzerinden halledebiliyor, günün stresini telefonla oyun oynayarak veya müzik dinleyerek atabiliyor, bizim için çok kıymetli olan fotoğraf ve videolarımızı telefonumuzda saklayabiliyor ve tüm önemli bilgileri telefonumuzda barındırıyoruz. Bu sebeplerde telefon insan hayatının olmazsa olmazıdır. Telefonunuz bozulursa ne yaparsınız? Telefonunuz sağlamken bunu düşünmezsiniz, ancak bozulduğu gün aklınıza ilk gelen soru bu olur; ‘Ben ne yapacağım şimdi’? Böyle bir strese girmemek için önceden telefonunuzdaki önemli bilgileri bellek kartına depolayabilirsiniz.

İçindekiler

Tüm Sorunlara Çözüm Üretiyoruz

Fikirtepe telefon tamiri firması olarak telefonunuzda oluşabilecek her türlü arızaya çeşitli çözümler üretiyoruz. Uzman kadromuz ile telefonunuzda meydana gelen arızayı telefona hiçbir zarar vermeden en kısa süre içinde tamir ediyoruz. Telefonunuzun markası neyse anlaşmalı firmalarımızdan orijinal yedek parça alarak telefonunuza takıyoruz. Yani, hiçbir şekilde telefonunuza sahte malzeme kullanmıyoruz. Telefona sahte ürün kullanmak telefonun ömrünü kısaltır, bizim amacımız en iyi çözümlerle telefonunuzun ömrünü uzatmak.

Çeşitli Telefon Arızaları

Bir telefonda oluşabilecek pek çok arıza mevcut. Bu arızaları şu şekilde sıralayabiliriz; ekranda kırılma, ekranda donma, ekran kartının işlevini kaybetmesi, hoparlörden ses girişinin-çıkışının olmaması, ön kamera ya da arka kameranın bozulması, bataryanın işlevini kaybetmesi, ses düğmelerinin basmaması, ön tuşların basmaması, teknik arızalar. Fikirtepe telefon tamiri firması olarak telefonunuza oluşan her türlü arızaya çözüm üretiyoruz. Değiştirilmesi gereken parçaları değiştiriyor, temizlenmesi gereken parçaları temizliyor ve isterseniz kargo ile isterseniz elden teslim ediyoruz.

Kalite Bizim İçin Vazgeçilmez Unsur

Kalite olmadan iş olmaz. Bizler bu mantıkla işimizi yaptığımız için başarıyla hizmetimizi sunuyoruz. Telefonunuzdaki arızayı size detaylı bir şekilde anlatıp onayınızı alıyoruz ve uzman ekibimiz ile işe başlıyoruz. Çalışanlarımızın her biri uzman olduğu için yılların vermiş olduğu tecrübe ile telefonunuzu eskisi gibi tertemiz ve hiçbir aksamı bozulmadan elinize teslim ediyoruz. Eğer bir telefon arızasıyla karşılaşırsanız bizleri tercih etmenizden memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Eskişehir Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.