Dudullu telefon tamiri firması olarak Ümraniye ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Her türlü telefon tamiri, telefon yedek parça ve telefon satışı hizmetlerimiz mevcuttur. Uzman kadromuz ile telefon ile ilgili her derdimize deva oluyoruz.

İçindekiler

Telefon Tamiri Nasıl Gerçekleşir?

Bozulan telefonunuzu Dudullu telefon tamiri firmamıza getiriyorsunuz. Tecrübeli personellerimiz telefonunuzdaki arıza tespitini yapıyor. Arıza tespiti için sizden hiçbir ücret talep edilmez. Arızanızın maliyetine göre size bir ücret çıkartılır. Eğer bu ücret karşılığında telefon tamirinizin yapılmasını kabul ediyorsanız sizden bir onay imzası alınır. Elemanlarımız sizden onay imzası aldıktan sonra telefondaki arızayı çözmek için gerekli işlemlere başlar. Telefonunuzdaki arıza giderildikten sonra firmamızdaki yetkililer sizi arar ve telefonunuzu sağlam bir şekilde teslim eder.

Her Marka Telefonu Tamir Ediyoruz

Dudullu telefon tamiri firması olarak Samsung, Apple, Sony, HTC, Nokia, Huwai ve LG markalar olmak üzere tüm telefon markalarının tamirini yapmaktayız. Dudullu Telefon Tamiri firması olarak sizlere her daim hızlı ve kalıcı sonuçlar sunmak için çalışıyoruz. İster eski tuşlu telefon olsun, ister son model akıllı telefon olsun deneyimli personellerimiz ile en iyi sonuçları hizmetinize sunmaktayız.

Telefonlar Neden Arıza Çıkarır?

Telefon dediğimiz şey aslında bir makinadır. En olmadık zamanlarda hiç ummadığınız şekilde arıza yaratabilir. Ansızın suya düşürebilirsiniz, yolda giderken elinizden kayıp yere düşebilir, şarj yuvası bozulabilir, ekranı kırılabilir, ekran kartı hasar görebilir, ses giriş çıkışları bozulabilir, tuşları bozulabilir, ana kart yanabilir ve daha pek çok arıza çıkarabilir. Bizler deneyimli personellerimiz ile tüm telefon arızalarınızın tamirini yapmaktayız.

Telefonumuzu Nasıl Daha Uzun Ömürlü Kullanırım?

Telefon, siz hiçbir şey yapmasanız bile durup dururken bozulabilir. Ancak telefonunuzu bazı hasarlardan koruyarak ömrünü uzatmak sizin elinizdedir. Telefonun ömrünü uzatmak için te telefonunuza kılıf takabilirsiniz, ekran koruyucu takabilirsiniz, arada bir gün içinde telefonunuzu dinlendirebilirsiniz. Hiç ara vermeden telefon kullanmak telefonun çok daha çabuk bozulmasına yol açar. Bununla birlikte telefonunuzu şarja taktığınız zaman sürekli tak çıkar yapmamanız gerekir. Şarj dolmadan şarjdan telefonu alırsanız pil ömrünü bitirmiş olursunuz. Bu şekilde tedbirler alarak telefonunuzun ömrünü uzatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğubank Telefon Tamiri başlıklı makalemizde Doğubank Telefon Tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.