Yeni bir model aldığınız zaman da cep telefonu sigortası yaptırmanızda olumlu bir yarar sağlayacaktır. Cep telefonları hayatı kolaylaştıran en önemli etkenlerin başında geliyor. Kullanımı pratik olan cep telefonları ile istediğiniz işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. İletişim, bankacılık işlemleri ve benzer konularda profesyonel bir yardımcı olan cep telefonları hayatın daha da kolaylaşmasına imkan sağlıyor. Yeni bir cep telefonu alacağınız zaman genel inceleme bilgileri hakkında detaylı olarak destek almanız yararınıza olacaktır. Özellikle menü geçişleri ve menü kullanımının nasıl olduğunu test etmeye özen gösterin. Çünkü menüye alışkanlık telefonu daha aktif olarak kullanmanıza imkan tanıyacaktır.

İçindekiler

Cep Telefonu Sigortası Nerede Yapılır

Cep telefonu sigortası günümüzde en çok tercih edilen koruma yöntemleri arasında yer alır. Sigorta bir yıl olarak düzenlenir. Alım yaptığınız gün başlar. İsteğe bağlı olarak yapılır ve herhangi bir zorunluluğu yoktur. Cep telefonunuzu koruma altına almak isterseniz sizde tercih edebilirsiniz. Sigorta alım yaptığınız yerde yapılır. Alım yapılan yerin kurumsal olması gerekir. Eğer alt bayi ve benzeri yerlerden cep telefonu aldı iseniz daha sonra sigorta konusunda hizmet veren yerleri tercih edebilirsiniz. Fatura bilgileri ile başvurarak sigorta hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yeni aldığınızda bu hizmetten yararlanmanız bir yıl boyunca size destek sunacaktır. Hırsızlık, kırılma, arıza ve benzeri olumsuz durumlarda sigorta teminatı devreye girerek ilgili arızanın hemen giderilmesine katkı sağlar. Hırsızlık durumunda ise size yeni bir model cep telefonu verilir.

Cep Telefonu Sigortası Fiyatları

Cep telefonu sigortası fiyatları da oldukça ekonomiktir. Yıllık olarak yapılan bu sigorta tüm yeni alınan cep telefonlarını kapsar. Bundan dolayı sizde tercih ederek güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. Cep telefonu sigortası içeriği özel şartlar ile belirtilmiştir. Özel şartları okuyarak hangi kapsam içerisinde sigortanın devreye girip girmediğini öğrenebilirsiniz. Bu konuda kurumsal noktalardan hizmet almaya özen gösterin. Bu sayede verimli bir sonuç elde edebilirsiniz. Firmamız cep telefonu tamiri konusunda da size destek sunar. Herhangi bir arıza ve benzeri durumda iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Kaskosu Neleri Kapsar başlıklı makalemizde Cep Telefonu Kaskosu Neleri Kapsar hakkında bilgiler verilmektedir.