İstanbul Çengelköy’de bulunan firmamız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Çengelköy telefon tamiri firması olarak tüm Çengelköy halkına ve çevre ilçelerdeki müşterilere hizmet vermekteyiz. Telefonunuz mu bozuldu? Bize getirin, gerekli işlemleri yaparak telefonunuzu eskisinden daha iyi hale getirelim.

İçindekiler

Nasıl Bir İşleyiş İçindeyiz?

Siz bozulan telefonunuzu firmamıza getiriyorsunuz. Uzman ekibimiz ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapıyor, arızanın ne olduğunu ve ne kadar mal olduğunu tarafınıza bildiriyor ve eğer onay verirseniz hemen işlemlere başlarlar. Çengelköy telefon tamiri firması olarak uzman çalışanlarımız ile telefonunuzdaki arızayı en kısa süre içinde halletmekteyiz. Eğer yurt dışından yedek parça getirtmemiz gerekirse, bu konuda da son derece özverili bir çalışma sergiliyoruz.

Telefonlarda Temizleme İşlemi

Telefonunuzda meydana gelen arızaya göre temizlik yapılması gerekiyorsa özel temizleme cihazlarımız ile telefonunuzu temizliyoruz, parça değişikliği yapma gerekirse %100 orijinal parçalar ile değişim yapıyoruz, format atılması gerekiyorsa format atıyoruz. Tüm bu işlemleri Çengelköy telefon tamiri firması olarak büyük bir titizlik ile yapıyoruz. Tüm işlemler bitip telefonunuzdaki arızanın yok olduğundan emin olduğumuzda bize vermiş olduğunuz irtibat numaranızdan sizi arayarak telefonunuzu almanız için sizi firmamıza davet ediyoruz. Dilerseniz kargo ile de adresinize teslim yapabiliyoruz.

Telefonlarda Çıkabilecek Arızalar Nelerdir?

Telefonlarda çıkabilecek pek çok arıza mevcuttur. Ekran kırılabilir, ekran kartı yanabilir, hoparlör SRS giriş çıkış sistemi hasar görebilir, tuş takımları bozulabilir, dokunmatik arıza yapabilir, iç sistem çökebilir, telefon donma yapabilir, ana kart yanabilir. Daha pek çok arıza ortaya çıkabilir ancak en sık karşılaşılan problemler bunlardır. Bizler çıkabilecek her türlü arızaya karşı gerekli ekipmanları firmamızda bulunduruyoruz. Çıkabilecek arızalara karşı sizde tedbir alabilirsiniz. Nasıl mı? Telefon her ne kadar akıllı olsa da sürekli kullanımlarda ömrü azalır. Siz hiç elinizden düşürmeden gün boyu telefon ile vakit geçirirseniz telefonunuz daha çabuk bozulur. Şarj ederken şarjı %100 dolmadan prizden çıkarırsanız bir süre sonra telefonun pil ömrü biter veya şarj yeri bozulabilir. En basit örnek ise telefonunuzu kılıf takmadan kullanırsanız en ufak bir darbede telefonunuz kırılabilir. Gerekli tedbirleri alarak telefonun ömrünü uzatabilirsiniz. Oluşan herhangi bir arızada firmamızı tercih ederek kısa sürede telefonunuza kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Tamiri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Cep Telefonu Tamiri Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.