Beşiktaş telefon tamiri firması olarak İstanbul Beşiktaş’ta bulunan müşterilerinize ve daha fazla kitleye telefon arızaları sebebiyle hizmet vermekteyiz. Cep telefonu bozulduğu zaman pek çok kişi hayal kırıklığına uğramakta ve kendini çok çaresiz hissetmektedir. Bu çok normaldir, çünkü günümüz teknoloji çağında telefon olmadan neredeyse tüm işlerimiz aksıyor. Pek çok önemli bilgiyi ve hatıraları telefonumuzda saklıyoruz. Ancak hayatın rutin koşturmacasından bu bilgileri ve hatıraları bir bellekte saklamayı unutmuyoruz.

Kısa Sürede Telefonunuz Yeni Gibi

Telefonun bozulması için pek çok sebep vardır. Sonuçta ne kadar akıllı telefon da olsa bir makina. Ancak bizler Beşiktaş telefon tamiri firması olarak diğer tamircileri aksine size uzun bir vade sunmuyoruz. En kısa sürede telefonunuzdaki problemi çözüp tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

Beşiktaş Telefon Tamiri Firması Nasıl Çalışır?

Beşiktaş telefon tamiri firması olarak sizlere uzman ve tecrübeli çalışan arkadaşlarımız ile hizmet sunmaktayız. Uzman personellerimiz sadece marka telefonları değil, en eski hatta kimse tarafından bilinmeyen telefonların bile tamirini çok kısa bir sürede yapmaktadır. Siz bozulan telefonunuzu firmamıza getiriyorsunuz, firmamız bünyesinde çalışan uzman ekiplerimiz telefonunuzu inceleyerek oluşan arızayı size anlatıyor. Ana kart yanmamışsa eğer her türlü soruna çözüm buluyoruz. Ana kart yandığı zaman yeni bir ana kart taksak bile hem tekrar bozuluyor, hem de bu durum sizin için çok maliyetli oluyor.

Siz firmamıza gelip arıza kaydı bildirdikten sonra onay verirseniz firmamızdan çalışan uzman personeller telefonunuzun tamirine başlıyor ve en kısa sürede telefonunuzu size teslim ediyor. Telefonunuzun parçası değişmesi gerekirse yine sizin onayınızı alarak sahip olduğunuz telefonun orijinal parçalarını yerine takıyoruz.

Bu Ürünümüzede Göz Atabilirsiniz:  Doğubank Telefon Tamiri

Telefon Arızaları Neler Olabilir?

Ekran kırılması, telefonun donması, ekranın donması, hoparlörden ses gelmemesi, çekim gücünün azalması, bataryanın bozulması, kameranın bozulması, kulaklık girişinin bozulması, ses tuşlarının bozulması ve hat girişinin kırılması en sık karşılaştığımız telefon arızalarındandır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kesin ve uzun süreli çözüm bulamadığımız tek arıza ana kart yanmasıdır. Ana kart yanması dışındaki tüm arızalara mutlaka biz çözümümüz vardır. Sizin de telefonunuzu bozulduysa bizleri tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş Telefon Tamiri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Avrupa Yakası Telefon Tamircisi başlıklı makalemizde Avrupa Yakası Telefon Tamircisi hakkında bilgiler verilmektedir.